reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja mam 2 cykl stymulowany clo 1 tabletka dziennie od 3 do 7 dc , pecherzyk pieknie urusl , w styczniu się nie udało chociaż pękł , ponieważ mąż miał słabe nasienie . Teraz w lutym nast stymulacja za to 2 pecherzyki duże w obu jajnikach . Takze na mnie działało super .
To faktycznie u Ciebie optymistycznie. Martwi mnie, że skoro po clo pęcherzyki nie rosną to może jakiś poważniejszy problem 🙁 może któraś z Was miała podobnie, coś pomogło i sytuacja się poprawiła?
 
reklama
Chciałam Ci pisać, że ani wczoraj ani dziś kreski nie widziałam. Ta dzisiejsza na pinku to kontrolna przebiła. Po tylu zrobionych testach mam już pełne doświadczenie 🤪
Także według mnie nie byłaś w ciąży. To nawet biochemia nie była.
@Aga87lan
Ja też szczerze mówiąc na tych testach nie widziałam drugiej kreski... Może tak jak dziewczyny piszą spróbuj testem innej firmy jeśli okres nie przyjdzie na całego?
Nie masz możliwości umówić się do ginekologa w innej miejscowości jeśli u Ciebie nie ma terminów?
 
To faktycznie u Ciebie optymistycznie. Martwi mnie, że skoro po clo pęcherzyki nie rosną to może jakiś poważniejszy problem [emoji853] może któraś z Was miała podobnie, coś pomogło i sytuacja się poprawiła?

Może clo na Ciebie nie działa i warto będzie zmienić na coś innego.
 
Chciałam Ci pisać, że ani wczoraj ani dziś kreski nie widziałam. Ta dzisiejsza na pinku to kontrolna przebiła. Po tylu zrobionych testach mam już pełne doświadczenie [emoji2957]
Także według mnie nie byłaś w ciąży. To nawet biochemia nie była.

Tez mam takie wrażenie. A to plamienie może być po prostu po spadku proga prowadzącym do okresu [emoji2368]
 
Ten test który koleżanka wrzuciła nie wiem czy jest pozytywny... pinki maja okropna kreskę testowa, wiele dziewczyn się na to skarży.

Koleżanko, która pisałaś - zrób test innej firmy, tylko nie pink, jak chcesz jeszcze raz testować.
Serio coco ? Szukałam dziś informacji na temat pinków ale kurczę nic nie znalazłam ... może faktycznie coś w tym jest
 
Wstaw jeszcze raz te 2 testy proszę
316D56ED-6A23-474D-B06C-9B1067087239.jpeg
 
reklama
Do góry