reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Rozumiem i szanuje Twoje zdanie. Ale mimo to nie popieram Twojej ucieczki, bo nie mozna pozwolić, aby tak jak napisałaś na forum zaistniały urojone ciążę, gdzie nawet nie było owulacji.
Jeśli tego chcą to niech sobie to robią. Serio, czasami nie warto 💁‍♀️ po 1 urojonej, bądź po pierwszym spóźniającym się okresie przez 20 dni zrozumieją same. Co mi daje sprowadzanie ich na ziemię? Zupełnie nic, bo w ich głowach ja jestem takim "Grinchem ciąży" , a znajdą się inne które je w tym utwierdzą i będą się tak nakręcać i na mnie rzucać 🤷‍♀️ to nie ucieczka, a raczej przyzwolenie na to, żeby same sobie robiły krzywdę i decydowały kiedy z tym skończyć 🤷‍♀️ a wrazie co są Google i tam można się wszystkiego dowiedzieć 😉
 
Jestem tu od niedawna, właściwie zauważyłam, ze ktorys raz sa tu spięcia o Wasza koleżankę, z którą macie dłuższy kontakt, skad tu takie nerwy sa ?
Hormony :D i tu sa 2 obozy, realisytek i tych ktore wygrzebuja testy ciazowe ze smietnika nawet po tygodniu albo rozbieraja je na czesci 1 i szukaja niewidzialnych kresek. tak tam jest 2 kreska bo na czyms musi byc ten barwnik:D ale one uwazaja ze to juz ciaza. No i tu jest spor. Te krore sie staraja dlugo wiedza ze no to tak nie do konca i sie wkurzaja na te co mysla ze po seksie maja wzdecia to sygnal ze sa wciazy kontra te ktore chca skrajnie w to wierzyc ze az sie ocieraja niezdrowo o ciaze urojona :D no nie wiem jak to nazwac.
 
Wydaje mi się że bardziej poszło o emotikony 🤦‍♀️ które dałaś zaraz po wpisie ze zdjęciami testów...
Ja uważam że odpowiedź była dość hmm ostra i taka z plaskaczem. Szanuje twoje rady i pomoc bo sama już raz z nich z korzystałam w poprzednim cyklu i nie ukrywam że mi pomogłaś bo dzięki temu oprzytomniałam, ale wtedy mialam odczucie że to było na zasadzie : ej laska, testy negatywne nawet po terminie ciąży nie ma, tak sie podjarałaś ciążą że widocznie przez to psychicznie ci się okres zatrzymał.

Przyznaje też że wpis o zazdrość i mówienie o ilości cykli był bardzo nie na miejscu i był ciosem poniżej pasa, ale czytając wpisy innych dziewczyn "obrończyń uciśnionych" też nie był potrzebny. Skończyłam temat z dziewczyną ale przez kilka kolejnych stron było wylewanie gorącej smoły na dziewczynę, a ciebie obsypywanie kwiatami. Pytam tylko po co? Przypodobać się? Ja się przeraziłam tym trochę bo miałam podobną sytuację z tym że z inną dziewczyną, nie tak agresywną. Poszło o nieporozumienie, ale wszystkie rzuciły się do obrony jej. Ja jak widzę taką sytuację jak teraz to odbieram to jak kółko wzajemnej adoracji. My tu jesteśmy długo, znamy się, wspieramy itp a ty nowa uważaj co piszesz i kogo zaczepiasz bo ci oczy wydrapiemy.

Ja wiem że jesteś samicą alfa 😉
Podziwiam twoją wiedzę i trzeźwe rady jakie Daje innym ale jednocześnie współczuję tej wiedzy, mam nadzieję że wiesz dlaczego 😔

Chciałabym wejść na forum i nie czytać kolejnych wpisów o tamtej sprawie. Bo czym dłużej to się czyta tym bardziej czuję się właśnie chęć przypodobanie się właśnie Tobie.
Wiem że teraz ja dostanę wpierdy za ten wpis 🙈
Ale mam nadzieję że zacznie się inny temat, a mnie nikt nie zacytuje. A HeraUnique będzie jednak udzielać się tutaj i da nam swoje trzeźwe rady, może nie z serduszkami i misiami ale chociaż bez "płaska za"
❤️❤️❤️
Ten facepalm nawet nie był do jej wypowiedzi 🤷‍♀️ gdyby był to bym nic więcej nie pisała, lub dopisała do facepalma. Co parę dni wstawiam facepalm z nadzieją, że admin zauważy i wprowadzi taką reakcje do postu. I to mi wystarczy 😊
 
Hormony :D i tu sa 2 obozy, realisytek i tych ktore wygrzebuja testy ciazowe ze smietnika nawet po tygodniu albo rozbieraja je na czesci 1 i szukaja niewidzialnych kresek. tak tam jest 2 kreska bo na czyms musi byc ten barwnik:D ale one uwazaja ze to juz ciaza. No i tu jest spor. Te krore sie staraja dlugo wiedza ze no to tak nie do konca i sie wkurzaja na te co mysla ze po seksie maja wzdecia to sygnal ze sa wciazy kontra te ktore chca skrajnie w to wierzyc ze az sie ocieraja niezdrowo o ciaze urojona :D no nie wiem jak to nazwac.
Ja miewam po mcdonald 🤭🤭🤭 sorry tak na rozładowanie... 😆
 
ale jak któraś z nas coś napisze to zaraz skarżą się do admina i waty do nas bo to my jesteśmy najgorsze.

Tu będą się pojawiać dziewczyny które ledwo skończyły okres a będą już w ciąży. Jedna już taka mieliśmy na poprzednim wątku🤣🤣 jak nie wmawiała kreski na ciążowym to ciąże biochemiczna albo inne rzeczy
Hehe zostawmy to😂 to tylko forum i jakiś wątek 😅 mamy swoje inne wątki 😈
 
Tak z ciekawości jest, na którymś teście napisane, że można robić od 7 dnia? Wydaje mi się, że te kreski które wtedy wychodzą to są co najwyżej fabryczne, a dopiero w późniejszym czasie może wyjść taka, która faktycznie będzie oznaczała ciążę. Ja sama poprzednim razem starałam się prawie półtora roku i nigdy nie pomyślałam, żeby testować tam wcześnie, bo wydawało mi się to bez sensu. Nawet nie robiłam testów tylko co najwyżej betę 10/11dpo,a i to wydawało mi się trochę wcześnie i mialam świadomość, że może nie wyjść. Oczywiście nie ukrywam, że najlepiej to bym chciała wiedzieć zaraz po owulacji czy się udało, więc bardzo fajnie by było gdyby wymyślili tak wczesne testy 😁
 
reklama
Ja też jestem od niedawna, ale wywnioskowałam, że nie wszyskim odpowiada styl w jakim pisze Hera. Ja na szczęście znajduję się w tej drugiej grupie, której to odpowiada 😊
A ja jestem w gr ktora ma wyj...ne jaja jak mnie ktos w internecie w kurza. Naprawde kazdeemu polecam. Wylaczyc kompa, ubic kilka schabowych, wyzyc sie i zignorowac osobe ktora Cie wkurza bo moze za kilka stron sie dogadacie i jeszcze beda z was fajne kolezanki, a moze traficie nawet na gr ze wspolna ciaza a tam ujujuju beda dopiero hormony i emocje i stres i ocenianie sie nawzajem "zresz kebaby w ciazy Ty wyrodna su..!!! Twoje dziecko bedzie mialu autyzm" a potem bobasowe "Ty wyrodna matko karmisz dziecko slodyczami i wlaczasz mu TV bedzie miec problemy sensoryczne" :D a niekture juz przy startania polegaja bo im Hera cos napisala :D Poczekajcie pojdźcie dalej :D bedziecie jeszcze wspominac Here jako anioła w aureoli.
 
Do góry