reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Mówisz o moim teście ? To nie tylko ja mam zwidy 🙈 jutro rano zrobię test tak jak należy , tylko u mnie jest taki problem że ja na noc dużo pije i biegam do toalety .. a od dwóch dni to i 3 razy potrafię wstać ... jeszcze na domiar złego moja córka na sam początek mojego urlopu postanowiła sobie zachorować na zapalenie zatok .. i ulokowała się w mojej sypialni z gilami i inhalatorem ... no i nie śpię .. a co za tym idzie szwedam się po domu i pije ... wodę oczywiście 🙈
Tak tak i twoim tescie ja tam dopatrzyłam sie 2 kresek nie wiem jak reszta....postaraj sie dzis w nocy nie pic rano zrob test jeszcze raz i koniecznie napisz co wyszlo czy mnie oczy nie myla😁
 
hej dziewczyny, byłam wczoraj u lekarza i dostałam duphaston na plamienie...
Ale... dziś zrobiłam bete ponownie i spadła z 21,2 na 5. Co dalej robić? Brać dalej duphaston i czekać na @??? [emoji24]

Tak jak dziewczyny piszą, prawdopodobnie biochemiczna, przykro mi. Moja przyjaciolka przechodziła przez to samo. Jeśli jest wada zarodka lub nieprawidłowo się zagnieździł organizm sam odrzuci, nie utrzymasz tego na sile niestety. Skontaktuj się z lekarzem.
 
Wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test ale biało 😅ale może za wcześnie zrobiony
Pokazuje mi żeby testować dopiero w niedzielę
Dodatkowo nie wiem czy jest wgl sens robienia testów w tym cyklu bo stosunek byl 11 dnia cyklu a owulacja 13, ciekawe czy żołnierze przetrwały 2
Oczywiście, że za wcześnie. Testowanie mające sens to minimum 12dpo, gdzie lepiej i tak zaczekać do dnia @ bo 12dpo też niekoniecznie musi pokazać ciążę.
 
Oczywiście, że za wcześnie. Testowanie mające sens to minimum 12dpo, gdzie lepiej i tak zaczekać do dnia @ bo 12dpo też niekoniecznie musi pokazać ciążę.
Wiem przerabiałam to 😅 dopiero bardzo blada kreseczka wyszła u mnie dzień po okresie ale wtedy biochemia
Co zrobisz ciekawość 😅
 
Prawdopodobne ciąża biochemiczna. Przykro mi
Jeśli będziesz brała duphaston nie dostaniesz okresu.
Skontaktuj się ze swoim lekarzem i opowiedz co i jak i dostaniesz wskazówki
Tak jak dziewczyny piszą, prawdopodobnie biochemiczna, przykro mi. Moja przyjaciolka przechodziła przez to samo. Jeśli jest wada zarodka lub nieprawidłowo się zagnieździł organizm sam odrzuci, nie utrzymasz tego na sile niestety. Skontaktuj się z lekarzem.
Już nie mam siły na to wszystko 😩 w listopadzie poronienie, teraz to...
U lekarza nie odbiera nikt a niby do 20 przyjmują 😒 jutro będę dalej dzwonić
 
reklama
Do góry