reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wiesz o tym że po odstawieniu duphatonu nie odrazu dostaje sie okres? U mnie cykl wydłużył się z 24 dni na 28 ciekawa jestem jak teraz będzie
Dopiero jak spadnie progesteron to będzie okres
Mi kazał brac bo ja przy ostatnim poronieniu miałam mega niski progesteron i chyba dlatego ciaza sie nie utrzymala... 🙄
 
reklama
Bardzo Mi przykro [emoji25]
A masz potwierdzoną owulacje na monitoringu? Może owulacja się przesunęła?
Dziewczyny, wracam do starań :( moja ciąża okazała się pustym pęcherzykiem :( za tydzień mam przyjść jeszcze raz na usg w celu potwierdzenie i zdecydowania co dalej :( jestem załamana.... Najpierw poronienie, teraz to :/
 
Facelle strumieniowe oszukuja, maja kreske testowa i to czesto rozowa, na wielu forach juz to sie przewijalo. Ale takiego jak Ty masz to nie widzialam, te moga byc ok ☺️
pozostaje rano powtorzyc jutro, powinno byc lepiej widac. A wczesniej robilas test czy to pierwszy w tym cyklu ? Bo zeby to nie byly pozostalosci po biochemicznej ...
Mam nadziej ze nie i ze wstawisz jutro konkretne krechy ! 😃

Mnie te opowieści o kreskach fabrycznych zraziły do testów w ogóle. 😁 Nigdy nie widziałam fabrycznej, ale teraz jak mi kiedyś wyjdą dwie to długo się będę zastanawiać, czy to nie oszukany test. 😀
 
Właśnie nie. Powiedziała, że wszystko ok i kazała się zgłosić do kliniki leczenia niepłodności bo skoro tyle czasu się staramy to widocznie coś jest nie tak ale tym się zajmują odpowiedni lekarze a nie ginekolog. Na piątek jestem zapisana do lekarza który się zajmuje leczeniem niepłodności więc mu wspomnę o tym endometrium może mi coś na to da. Czytałam, że tak małe endometrium może powodować trudności z zajściem w ciążę oraz poronienia więc być może to jest przyczyna. Ale dziwne, że do tej pory żaden ginekolog nie zwrócił na to uwagi, co prawda ginekolog do którego chodziłam wcześniej miał inny sprzęt i nie dawał mi opisu do ręki tylko zostawał w dokumentacji ale powinien coś o tym wspominać a nie mówić, że wszystko ok [emoji2368]
Jeśli endo podczas owu było 4 albo nawet mniejsze to może być problem z zagniezdzeniem zarodka. Może to jest problemem. Moja gin zawsze, na każdej wizycie, choćbym tylko przyszła z wynikiem posiewu robi usg i zawsze zapisuje jakie pęcherzyki, jakie endo, który dc, kiedy co się powinno wydarzyć i czy prognozy są dobre i złe. Niektórych trzeba popytać wprost, ona mi mówi tylko „ładne endometrium” i musze dopytać ile ma, za to pecherzyki wylicza i mówi dokładnie. Może tylko w tym cyklu miałaś takie małe, może w poprzednich było ok [emoji2368] robiliście inne badania, partner? Niemniej możesz się zastosować do rady Carry, nie zaszkodzi, a może pomoże [emoji846] ja nawet nie wiedziałam ze omega pomaga na to, a zażywam.


Dziewczyny, wracam do starań :( moja ciąża okazała się pustym pęcherzykiem :( za tydzień mam przyjść jeszcze raz na usg w celu potwierdzenie i zdecydowania co dalej :( jestem załamana.... Najpierw poronienie, teraz to :/
Przykro mi [emoji17] ściskam Cię mocni, trzymaj się [emoji3590]
 
Kochana nadzieja umiera ostatnia [emoji8][emoji8][emoji8]już nie takie historie czytałam tutaj na różnych wątkach [emoji6][emoji6][emoji6]
Spokojnie przeczekaj ten tydzień. A dla pewności możesz też skonsultować się z drugim ginekologiem. Ale nie wcześniej niż za tydzień. A Mi się coś kojarzy, że w piątek miałaś iść do gina? Czy pomyliłam osoby[emoji848][emoji848][emoji849]
Nie mam potwierdzonej, ale z usg wychodzi, że to 4 tydzień ciąży, a beta w okolicy 15000 więc raczej mam się nie nastawiać :(
 
Kochana nadzieja umiera ostatnia [emoji8][emoji8][emoji8]już nie takie historie czytałam tutaj na różnych wątkach [emoji6][emoji6][emoji6]
Spokojnie przeczekaj ten tydzień. A dla pewności możesz też skonsultować się z drugim ginekologiem. Ale nie wcześniej niż za tydzień. A Mi się coś kojarzy, że w piątek miałaś iść do gina? Czy pomyliłam osoby[emoji848][emoji848][emoji849]
Tak miałam iść w piątek, ale zadzwonili czy jest szansa, żebym przyszła w innym dniu bo w piątek mojej ginekolog nie ma, coś jej wypadło. Mieli termin na dzisiaj więc poszłam dzisiaj... Niepotrzebnie, mogłam spokojnie przełożyć na przyszły tydzień. No ale cóż, zobaczymy 12.03 co powie.
 
Czy któraś z Was zdecydowała się na monitoring owulacji u innego lekarza niż ten do którego normalnie chodzi? Co prawda to dopiero 6 cs ale chciałam się upewnić czy w ogóle występuje u mnie owulacja, nie kontaktowałam się jeszcze z moim ginekologiem, ale ze względu na to że mam do niego kawałek drogi to się zastanawiam czy nie udać się do kliniki, która jest niedaleko mnie i ma bardzo dobre opinie a dopiero jakby okazało się że coś jest nie tak to udać się do swojego ginekologa 🤔
 
reklama
Hej dziewczyny, były jakieś pozytywy od czwartku? Ostatni raz wtedy zaglądałam.
Dzisiaj u mnie 7dc, trzeci dzień brania Clo. Od dwóch dni mam jakieś delikatne plamienia, ale to pewnie w związku z braniem Clo. Ten cykl także na straty, w ogóle muszę na długi czas odłożyć plany i nadzieję na dwie kreseczki. I właśnie mam pytanie, jak długo można brać Clo? Moja ginka widzę słabo ogarnięta w tej kwestii, wolę poczytać jak podchodzą do tego Wasi lekarze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry