reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny, od kilku miesięcy podczytuje was na bieżąco, wcześniej na staraczkach 2020, teraz tutaj ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać. Po krótce przedstawię moją historię. Mam na koncie poronienie i 2 ciąże biochemiczne, staramy się o dziecko od ponad roku. Do tej pory ginekolodzy mnie zbywali tekstem, że jestem młoda więc potrzeba czasu i napewno uda mi się zajść i donosić ciążę, dawali kolejne leki i suplementy które nie pomagały, kolejny rok minął a ja nadal jestem w tym samym miejscu co byłam . Dziś byłam u pani ginekolog na cytologii i przy okazji zrobiła mi usg. Stwierdziła że wszystko jest ok, już nie mam torbieli itp.
Aczkolwiek niepokoi mnie moje endometrium które wynosi tylko 4mm w 29 dc. Cykle mam zazwyczaj 32 dniowe. Co o tym myślicie? Wszędzie widzę informacje o zbyt dużym endometrium ale co w sytuacji gdy jest zbyt małe?
 
reklama
Hej dziewczyny, od kilku miesięcy podczytuje was na bieżąco, wcześniej na staraczkach 2020, teraz tutaj ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać. Po krótce przedstawię moją historię. Mam na koncie poronienie i 2 ciąże biochemiczne, staramy się o dziecko od ponad roku. Do tej pory ginekolodzy mnie zbywali tekstem, że jestem młoda więc potrzeba czasu i napewno uda mi się zajść i donosić ciążę, dawali kolejne leki i suplementy które nie pomagały, kolejny rok minął a ja nadal jestem w tym samym miejscu co byłam . Dziś byłam u pani ginekolog na cytologii i przy okazji zrobiła mi usg. Stwierdziła że wszystko jest ok, już nie mam torbieli itp.
Aczkolwiek niepokoi mnie moje endometrium które wynosi tylko 4mm w 29 dc. Cykle mam zazwyczaj 32 dniowe. Co o tym myślicie? Wszędzie widzę informacje o zbyt dużym endometrium ale co w sytuacji gdy jest zbyt małe?
Kiedyś trafiłam na artykuł, że endometrium można poprawić odpowiednią dietą i witaminami może warto poczytać. Pamiętam, że wino czerwone dobrze wpływa na endometrium
 
Tak tak i twoim tescie ja tam dopatrzyłam sie 2 kresek nie wiem jak reszta....postaraj sie dzis w nocy nie pic rano zrob test jeszcze raz i koniecznie napisz co wyszlo czy mnie oczy nie myla😁
Już zakupiłam testy na jutro ! W tym miesiącu powiedziałam że wale ten interes i co ma być to będzie ... wiec lekarki nie posłuchałam bo niby dlaczego ? Nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości u mnie .. żeby było śmieszniej wzięłam antybiotyk na zęba bo z moim dentystą żeśmy ciągle się mujkali z zębem żeby bez leków ratować bo ciagle jak coś zakładał mi do zęba to musiałam to wydłubać bo mnie dziad bolał ... a do tego praktycznie codziennie piłam lampkę wina 🤪 jeżeli jutro okaże się ze są dwie krechy to chyba spale się ze wstydu u gin bo stwierdziłam ze chęć potomstwa nie może sparaliżować mi życia !
 
Hej dziewczyny, od kilku miesięcy podczytuje was na bieżąco, wcześniej na staraczkach 2020, teraz tutaj ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać. Po krótce przedstawię moją historię. Mam na koncie poronienie i 2 ciąże biochemiczne, staramy się o dziecko od ponad roku. Do tej pory ginekolodzy mnie zbywali tekstem, że jestem młoda więc potrzeba czasu i napewno uda mi się zajść i donosić ciążę, dawali kolejne leki i suplementy które nie pomagały, kolejny rok minął a ja nadal jestem w tym samym miejscu co byłam . Dziś byłam u pani ginekolog na cytologii i przy okazji zrobiła mi usg. Stwierdziła że wszystko jest ok, już nie mam torbieli itp.
Aczkolwiek niepokoi mnie moje endometrium które wynosi tylko 4mm w 29 dc. Cykle mam zazwyczaj 32 dniowe. Co o tym myślicie? Wszędzie widzę informacje o zbyt dużym endometrium ale co w sytuacji gdy jest zbyt małe?

Rzeczywiście małe. Ginekolog nic na ten temat nie mówił?
 
Rzeczywiście małe. Ginekolog nic na ten temat nie mówił?
Właśnie nie. Powiedziała, że wszystko ok i kazała się zgłosić do kliniki leczenia niepłodności bo skoro tyle czasu się staramy to widocznie coś jest nie tak ale tym się zajmują odpowiedni lekarze a nie ginekolog. Na piątek jestem zapisana do lekarza który się zajmuje leczeniem niepłodności więc mu wspomnę o tym endometrium może mi coś na to da. Czytałam, że tak małe endometrium może powodować trudności z zajściem w ciążę oraz poronienia więc być może to jest przyczyna. Ale dziwne, że do tej pory żaden ginekolog nie zwrócił na to uwagi, co prawda ginekolog do którego chodziłam wcześniej miał inny sprzęt i nie dawał mi opisu do ręki tylko zostawał w dokumentacji ale powinien coś o tym wspominać a nie mówić, że wszystko ok 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry