reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

No u mnie wczoraj chwile było jeszcze światełko bo brązowe plamienie jak nigdy ale obudziłam się po 5 i mnie prawie zalało ☹️🤷‍♀️ płacz z ramą był a moj jak wrócił z pracy to stwierdził, ze za bardzo chce i nie mogę się obwiniać... hormony regulowane No ale stres mi zamyka dostęp kropka :( teraz nowa praca wiec stres większy znów i chce wierzyć ze mnie zaskoczą ⏸💜❤️
No właśnie tylko jak to zrobić żeby nie chciec 😋
 
reklama
Czy ten test owulacyjny jest pozytywny ?
 

Załączniki

  • 3fb29275-e5f9-4939-9778-75cd7f15da3b.jpg
    3fb29275-e5f9-4939-9778-75cd7f15da3b.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 108
Czy ten test owulacyjny jest pozytywny ?
tutaj bardzo słaba jakość zdjęcia, ale na moje oko to nie (ale piszę, ze swoich doświadczeń - u mnie jak są kreski mniej intensywne od tej po prawej to nie są pozytywne. zwykle po 1-2dniach wychodzi tak samo intensywna i to jest dopiero u mnie pozytywny test)
 
Tak się zastanawiam ponieważ mam 16 dzien cyklu z 26 wczesniej nic nie pokazywalo a teraz się zaczęło a juz myslalam ze cykl starciny
 
reklama
Na opakowaniu/instrukcji na pewno masz informacje, ze kreska testowa musi byc tak samo ciemna lub ciemniejsza niz kontrolna. Co zatem każe Ci podejrzewać, ze ten test jest pozytywny?
tak jak pisałam wcześniej nie pokazywalo 2 kreski a teraz jest widac cos i dlatego zapytałam.
 
Do góry