reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny! Wracam właśnie z wizyty od gin :/ niczego ciekawego się nie dowiedziałam bo jest za wcześniej (chociaż to 5t+5). Mam przyjść najwcześniej pod koniec przyszłego tygodnia, wtedy powinno już być coś widać... Mam mieszane uczucia :(
tak naprawę od bety powyżej 1000 dopiero widać pęcherzyk, to też nie jest regułą, ale wcześniej nie ma szans. Dlatego takie wczesne wizyty stresują niepotrzebnie, ale rozumiem Cię w 100%. Też tak biegałam do lekarza...
 
reklama
tak naprawę od bety powyżej 1000 dopiero widać pęcherzyk, to też nie jest regułą, ale wcześniej nie ma szans. Dlatego takie wczesne wizyty stresują niepotrzebnie, ale rozumiem Cię w 100%. Też tak biegałam do lekarza...
Ja też bym pewnie latała tylko znajac mnis to robić bety co drugi dzień a do ginekologa pewnie po 10ciu betach 😅 zeby mieć spokojna glowe ze beta przyrasta.

Jejku, @truskawska9119 gratuluję Ci ciazy ;*
 
Ja też bym pewnie latała tylko znajac mnis to robić bety co drugi dzień a do ginekologa pewnie po 10ciu betach 😅 zeby mieć spokojna glowe ze beta przyrasta.

Jejku, @truskawska9119 gratuluję Ci ciazy ;*
To już jest obsesyjne, ale znam to haha jak się z tego wyleczyć?? :D Szczególnie jak jest sie po stratach?? wymienić głowę na inną :D
 
Dziewczyny z wczorajszego 1dc :) @Kropka29 @angeliskax @Kapozi @Madlein @staraczka_22 @Klauuudia jak tam samopoczucie? Dużo nas rozpoczęło nowy cs! :) Chciałam zapytać kiedy macie spodziewana owulke? bedziecie korzystac z testów owu? No i kiedy macie termin spodziewanych @ w marcu? Liczę na to że posypie się deszcz 2kreseczek na testach :)
Ja akurat się umówiłam na cytologię 8marca to od razu poproszę o przegląd pęcherzyków na wizycie bo wg apek owu wypada mi w okolicach 10-11marca :)
Jeżeli znowu mi się nic nie opóźni to wg aplikacji marcowa @ na 25.03 mam, ale oczywiście mam nadzieję jej nie ujrzeć przez następny rok z wiadomych przyczyn :D i tego wam też dziewczyny życzę!
Miłego dnia!
p.s. dziewczyny które dziś zobaczyły upragnione 2 kreseczki OGROMNE GRATULACJE!!! ❤️ 🥰 🥰 🥰
 
Dziewczyny z wczorajszego 1dc :) @Kropka29 @angeliskax @Kapozi @Madlein @staraczka_22 @Klauuudia jak tam samopoczucie? Dużo nas rozpoczęło nowy cs! :) Chciałam zapytać kiedy macie spodziewana owulke? bedziecie korzystac z testów owu? No i kiedy macie termin spodziewanych @ w marcu? Liczę na to że posypie się deszcz 2kreseczek na testach :)
Ja akurat się umówiłam na cytologię 8marca to od razu poproszę o przegląd pęcherzyków na wizycie bo wg apek owu wypada mi w okolicach 10-11marca :)
Jeżeli znowu mi się nic nie opóźni to wg aplikacji marcowa @ na 25.03 mam, ale oczywiście mam nadzieję jej nie ujrzeć przez następny rok z wiadomych przyczyn :D i tego wam też dziewczyny życzę!
Miłego dnia!
p.s. dziewczyny które dziś zobaczyły upragnione 2 kreseczki OGROMNE GRATULACJE!!! ❤️ 🥰 🥰 🥰
Wczorajszy wieczór był słaby szczerze mówiąc, wieczorem pękłam ale dzisiaj już jest dobrze. Mój mąż mówi, że za bardzo chce 😋😋
 
Ja też bym pewnie latała tylko znajac mnis to robić bety co drugi dzień a do ginekologa pewnie po 10ciu betach 😅 zeby mieć spokojna glowe ze beta przyrasta.

Jejku, @truskawska9119 gratuluję Ci ciazy ;*

tak naprawę od bety powyżej 1000 dopiero widać pęcherzyk, to też nie jest regułą, ale wcześniej nie ma szans. Dlatego takie wczesne wizyty stresują niepotrzebnie, ale rozumiem Cię w 100%. Też tak biegałam do lekarza...
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa :) gin powiedziała mi, że mogę pod koniec tygodnia przejść się na betę i zobaczyć czy rośnie, to powinno mnie uspokoić :) w weekend się wybieram na badanie krwi a za tydzień na drugą wizytę :)
 
reklama
Dziewczyny z wczorajszego 1dc :) @Kropka29 @angeliskax @Kapozi @Madlein @staraczka_22 @Klauuudia jak tam samopoczucie? Dużo nas rozpoczęło nowy cs! :) Chciałam zapytać kiedy macie spodziewana owulke? bedziecie korzystac z testów owu? No i kiedy macie termin spodziewanych @ w marcu? Liczę na to że posypie się deszcz 2kreseczek na testach :)
Ja akurat się umówiłam na cytologię 8marca to od razu poproszę o przegląd pęcherzyków na wizycie bo wg apek owu wypada mi w okolicach 10-11marca :)
Jeżeli znowu mi się nic nie opóźni to wg aplikacji marcowa @ na 25.03 mam, ale oczywiście mam nadzieję jej nie ujrzeć przez następny rok z wiadomych przyczyn :D i tego wam też dziewczyny życzę!
Miłego dnia!
p.s. dziewczyny które dziś zobaczyły upragnione 2 kreseczki OGROMNE GRATULACJE!!! ❤️ 🥰 🥰 🥰

U mnie wyjątkowo dobrze, prawie w ogóle żadnych bóli a zazwyczaj umieram ale to pewnie przez to że przez zęby od wtorku regularnie biorę przeciwbólowe 😌 Ja nie używam testów, wg moich obserwacji domniemaną owu powinnam mieć około 15dc (wtedy zazwyczaj boli mnie któryś z jajników, czasem nawet dość mocno), więc jakoś koło 12.03. A termin @ 26.03, ale z tym może być różnie, podobno po covidzie nie tylko pierwszy cykl może być rozjechany ale też kolejne więc ciężko przewidzieć zarówno co do owu jak i @, dlatego działać będziemy cały cykl, jak się tylko 🐒 skończy :) Po @ planuje się wybrać do położnej na kontrolę podwozia, bo w poprzednim cyklu miałam jakąś małą infekcję i chcę się upewnić że na pewno już wszystko tam w porządku ☺️ Też liczę na wysyp kreseczek 🥰
 
Do góry