reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie wypominaj komuś czasu starań. To jest zagranie poniżej pasa [emoji1304]

Też tak sądzę. Ja się od 38 cykli staram o owulację, udało mi się dopiero w dwóch cyklach i to wcale nie jest przyjemne, ale nie zazdroszczę i cieszę się, że komuś się udało. Myślę, że nikt nikomu nie zazdrości, każdy dobrze życzy i każda wywalczy upragnione maleństwo wcześniej czy później. A HeraUnique jest bardzo pomocna i ja bym się chciała tak dobrze trzymać z takim dystansem.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczyny, ale już wystarczy 😉trzeba to zostawić i przestać już pisać o tej sprawie 🤷‍♀️ ja odpuściłam to i Wy możecie 😉 a wrazie "W" doskonale potrafię sama się bronić 💪 będę na staraczkach 2020 wrazie potrzeby 😉 wszystkim w tym wątku życzę jak najkrótszego przebywania ❤️
 
nie uważasz że to jest cios poniżej pasa. Ja się staram prawie 8 lat i też zazdroszczę jak się któreś uda? Nikt nikomu tu nie zazdrości a napewno nie @HeraUnique bo ta dziewczyna wspiera pomaga sprowadzi na ziemię i przede wszystkim nie daje złudnej nadziei tylko pisze to co myśli.

A za prawdę się obrażać to nie umiem sobie wyobrazić jak jesteście w życiu przez najbliższe osoby oklamywane. Nie zazdroszczę a współczuję.
Przepraszam, ze sie wtrącę. Nawet jesli ktos komus zazdrości, to nie ma prawa? Kazda tu jest i idzie do celu jakim jest zajscie w zdrowa ciaze. Trochę jakby rozumiem te chłodne podejscie, lepiej mieć super niespodziankę, ze jednak udalo sie, niz plakac, ze znowu porażka i nakrecac sie bez sensu. Ja nie wiem co czuje kobieta, ktora stara sie juz dlugi czas, pewnie zle. Moze robi sie zgorzkniała, a może nie. Kazda jest inna inaczej przeżywa, ale dziewczyny wyluzujcie, hormony buzują tu każdej, bo jest przykro nam, ze nie moze byc tak jak my chcemy. Jesli w cos ktoras wierzy i nir uwaza aby inna dobrze radziła, uwaza, ze nie ma racji to nie lepiej pominąć, zapomnieć? A nie odrazu burzyć sie ? Szkoda czasu na takie nerwy. Każdy ma swoje zdanie a czy złośliwe czy nie, kazda jest z nas inna, powtarzam hormony buzują i tyle.
 
Myślę, że żadna z nas nie "broni" Cię w obawie o to, że sobie nie poradzisz tylko raczej dlatego, że nas po prostu to wszystko wk... Denerwuje :)
Dziękuję dziewczyny, ale już wystarczy [emoji6]trzeba to zostawić i przestać już pisać o tej sprawie [emoji2368] ja odpuściłam to i Wy możecie [emoji6] a wrazie "W" doskonale potrafię sama się bronić [emoji123] będę na staraczkach 2020 wrazie potrzeby [emoji6] wszystkim w tym wątku życzę jak najkrótszego przebywania [emoji3590]
 
reklama
Przepraszam, ze sie wtrącę. Nawet jesli ktos komus zazdrości, to nie ma prawa? Kazda tu jest i idzie do celu jakim jest zajscie w zdrowa ciaze. Trochę jakby rozumiem te chłodne podejscie, lepiej mieć super niespodziankę, ze jednak udalo sie, niz plakac, ze znowu porażka i nakrecac sie bez sensu. Ja nie wiem co czuje kobieta, ktora stara sie juz dlugi czas, pewnie zle. Moze robi sie zgorzkniała, a może nie. Kazda jest inna inaczej przeżywa, ale dziewczyny wyluzujcie, hormony buzują tu każdej, bo jest przykro nam, ze nie moze byc tak jak my chcemy. Jesli w cos ktoras wierzy i nir uwaza aby inna dobrze radziła, uwaza, ze nie ma racji to nie lepiej pominąć, zapomnieć? A nie odrazu burzyć sie ? Szkoda czasu na takie nerwy. Każdy ma swoje zdanie a czy złośliwe czy nie, kazda jest z nas inna, powtarzam hormony buzują i tyle.
Nie zazdroszczę nikomu i nie jestem zgorzkniała. Tyle w tym temacie.
Jestem tu od niedawna, właściwie zauważyłam, ze ktorys raz sa tu spięcia o Wasza koleżankę, z którą macie dłuższy kontakt, skad tu takie nerwy sa ?
Bo gdy ktoś pisze prosto z mostu, jak ja. Nie owija w bawełnę to niestety ale nie każdemu się to podoba. I nie zauważyłam, żebym miała tu jakaś dużą ilość spin. To chyba 2 wymiana zdań z kimś nowym. Pozdrawiam i życzę powodzenia ✌️
 
Do góry