reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Powinno się go brać po owulacji [emoji848]
Teraz już wiem ale gin kazała mi go brać od 16 dc przez 10 dni 🤷 Dobrze że się szybko zorientowałam że coś jest nie tak.
Hej, dzień dobry wszystkim. 😉
Miłego dnia. Jak nastroje i przygotowania do świąt? Dobrze ze jest ten czas przed świąteczny to się czym innym głowe zajmuje 😉
Trzymam za wszystkie 🤞
My dziś planujemy choinkę ubrać. 🎄🎄🎄


Miłego dnia wszystkim ☀️☀️☀️
 
reklama
Hera uważam, że się na wielu sprawach staraczkowych znasz ale jesteś za ostara... 40ktorys cykl to obstawiam, że po prostu Zazdroscisz, że innym się udaje. Wiele razy się rozczarowałaś, wiele razy bolało ale nie musisz być nieprzyjemna. Wiem, że nie musisz ciuciać i zapewniac że jest ciąża ale nie odbieraj nadziei bo to ona umiera ostatnia. Zluzuj..
nie uważasz że to jest cios poniżej pasa. Ja się staram prawie 8 lat i też zazdroszczę jak się któreś uda? Nikt nikomu tu nie zazdrości a napewno nie @HeraUnique bo ta dziewczyna wspiera pomaga sprowadzi na ziemię i przede wszystkim nie daje złudnej nadziei tylko pisze to co myśli.

A za prawdę się obrażać to nie umiem sobie wyobrazić jak jesteście w życiu przez najbliższe osoby oklamywane. Nie zazdroszczę a współczuję.
 
A ja Wam powiem, że wku... mnie to nieustające obrażanie się na to, że @HeraUnique nie pieści się z każdym i nie wmawia mu ciąży.
Czy czasem wyrazi się oschle? Owszem. A wiecie dlaczego? Bo najczęściej nikt inny nie ma odwagi powiedzieć tego na głos co i tak większość myśli.

Hera pomaga mi na priv, znosi moje kretyńskie pytania, edukuje, po prostu pomaga.
Ma taką wiedzę jakiej nie życzę żadnej z nas, a wiecie czemu? Bo nie urodziła się z nią tylko nabyła ją przez 40 parę cykli cholernie trudnych starań.
A Wy obrażacie się bo ktoś nie widzi paska na waszym osikanym teście?
Litości toć tu powinni być dorośli ludzie.
Wrzucasz coś do internetu z pytaniem "co sądzicie" to się nie dziw, że dostajesz odpowiedź co ktoś sądzi [emoji2356][emoji2368][emoji2272]
podpisuje się pod tym rękami i nogami.

@HeraUnique jest kobieta jedna z nie wielu naprawdę super babka. Można pisać zadawać pytania i zawsze dostaniesz odpowiedź jeśli ja zna.

W głowie mi się nie mieści że jakieś baby wypominają czas starań.

Na staraczkach druga połowa 2020 też były akcje że się obrażały że na testach nie było kreski my nie widziałyśmy. To jest chore.
 
Hera uważam, że się na wielu sprawach staraczkowych znasz ale jesteś za ostara... 40ktorys cykl to obstawiam, że po prostu Zazdroscisz, że innym się udaje. Wiele razy się rozczarowałaś, wiele razy bolało ale nie musisz być nieprzyjemna. Wiem, że nie musisz ciuciać i zapewniac że jest ciąża ale nie odbieraj nadziei bo to ona umiera ostatnia. Zluzuj..
jak można powiedzieć i wgl jak mogło Ci przez głowę przejść,że @HeraUnique zazdrości ?! . Myślisz ,że są tu użytkowniczki co zazdroszczą ciąży komuś ? 😂Podejrzewam,że połowa z Was wysłuchała Jej rad i dlatego się udało hehe ;] . i nie wypomina się nikomu kto ile ma za sobą cykli starań ... bo kogoś to też może zaboleć.
a co nie ma racji ? I TO,ŻE SPROWADZI NA ZIEMIĘ TO JEST STRZAŁ W 10 ! BO NIEKTÓRE Z WAS JUŻ PO SKOŃCZONYM OKRESIE DOSZUKUJĄ SIĘ OBJAWÓW CIĄŻOWYCH A PÓŹNIEJ OLA BOGA I LAMĘT
 
Ostatnia edycja:
A to my choinkę mamy i lampki od początku grudnia. :D Mój facet kooocha dekoracje świąteczne i on by już na początku listopada wieszał lampki i do marca trzymał.. 🤣🤣🤣🙈
😁 Ja planuje w niedzielę ubrać choinkę, inne dekoracje delikatnie już się pojawiły w domu. Ale też mój Z. dopytuje kiedy ubiorę choinkę, też lubi świecidełka świąteczne😁
 
jak można powiedzieć i wgl jak mogło Ci przez głowę przejść,że @HeraUnique zazdrości ?! . Myślisz ,że są tu użytkowniczki co zazdroszczą ciąży komuś ? 😂Podejrzewam,że połowa z Was wysłuchała Jej rad i dlatego się udało hehe ;] . i nie wypomina się nikomu kto ile ma za sobą cykli starań ... bo kogoś to też może zaboleć.
a co nie ma racji ? Ma
również się podpisuje pod tym.

To jest zachowanie bezszczelne i kretyńskie żeby wypominac komuś czas starań. Na wątku druga połowa 2020 pytała o rady i w ogóle a teraz wielka panna się znalazła. Co wyżej...... Niż głowę ma.
 
nie uważasz że to jest cios poniżej pasa. Ja się staram prawie 8 lat i też zazdroszczę jak się któreś uda? Nikt nikomu tu nie zazdrości a napewno nie @HeraUnique bo ta dziewczyna wspiera pomaga sprowadzi na ziemię i przede wszystkim nie daje złudnej nadziei tylko pisze to co myśli.

A za prawdę się obrażać to nie umiem sobie wyobrazić jak jesteście w życiu przez najbliższe osoby oklamywane. Nie zazdroszczę a współczuję.
Ja w ogóle nie wiem, o jakie odbieranie nadziei chodzi... Jeśli beta jest poniżej 5 albo jeszcze tydzień do @ i ktoś się nakręca, że na pewno i tak jest w ciąży, bo np. ma zgagę 🙈, to to nie jest nadzieja, tylko naiwność...
Z tym, że ja takie posty omijam szerokim łukiem albo pisze delikatnie, że trzymam kciuki i tyle. A Hera ma inną osobowość i wali prosto z mostu prawdę. Sama mam ochotę czasem walnąć i dosrać 🙈, jak widzę niektóre wpisy, ale się powstrzymuję, bo ja jak napiszę, to już tak z grubej rury, że pewnie bym bana dostała 🤣
Hera pisze PRAWDĘ. Nie odbiera nadziei a co najwyżej próbuje ukrócić naiwność i nakręcanie się.
Odbieranie nadziei by było, jakby ktoś pisał, ze trzy dni mu się spóźnia @ i nie robił jeszcze testu i ma nadzieję, że jest w ciąży, a ona by pisała, że na pewno nie. 🤣 To by było odbieranie nadziei. A jak ktoś jest 3 dpo i go bolą piersi, więc na pewno jest w ciąży i już robił test i jest negatywny, ale jutro powtórzy, bo to na pewno ciąża!!! i ona mu napisze, że nie ma mowy o ciąży na tak wczesnym etapie i w tej chwili nie jest w ciąży na pewno, to to nie jest odbieranie nadziei, tylko REALIZM i ukrócenie czyjegoś zupełnie bezpodstawnego nakręcania się.
 
reklama
Ja w ogóle nie wiem, o jakie odbieranie nadziei chodzi... Jeśli beta jest poniżej 5 albo jeszcze tydzień do @ i ktoś się nakręca, że na pewno i tak jest w ciąży, bo np. ma zgagę 🙈, to to nie jest nadzieja, tylko naiwność...
Z tym, że ja takie posty omijam szerokim łukiem albo pisze delikatnie, że trzymam kciuki i tyle. A Hera ma inną osobowość i wali prosto z mostu prawdę. Sama mam ochotę czasem walnąć i dosrać 🙈, jak widzę niektóre wpisy, ale się powstrzymuję, bo ja jak napiszę, to już tak z grubej rury, że pewnie bym bana dostała 🤣
Hera pisze PRAWDĘ. Nie odbiera nadziei a co najwyżej próbuje ukrócić naiwność i nakręcanie się.
Odbieranie nadziei by było, jakby ktoś pisał, ze trzy dni mu się spóźnia @ i nie robił jeszcze testu i ma nadzieję, że jest w ciąży, a ona by pisała, że na pewno nie. 🤣 To by było odbieranie nadziei. A jak ktoś jest 3 dpo i go bolą piersi, więc na pewno jest w ciąży i już robił test i jest negatywny, ale jutro powtórzy, bo to na pewno ciąża!!! i ona mu napisze, że nie ma mowy o ciąży na tak wczesnym etapie i w tej chwili nie jest w ciąży na pewno, to to nie jest odbieranie nadziei, tylko REALIZM i ukrócenie czyjegoś zupełnie bezpodstawnego nakręcania się.
Zgadzam się z Tobą w 100% 👏👍
 
Do góry