reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja miałam rtg, bo na nfz. Czytałam, że sono jest mniej bolesne, ale nie mam porównania

Ja właśnie też miałam mieć te na NFZ, ale się wystraszyłam, że coś schrzania, bo mój organizm świruje na wszystko, co dla niego obce w jego mniemaniu. I zdecydowałam się na Sono.

Bunia49 gratuluję i życzę spokojnej,zdrowej ciąży. 😀👍
 
reklama
W sumie to wiem, ze owu raczej nie było, ale lekarz powiedział by potwierdzić ze jej nie było, to muszę zrobić wyniki progesteronu po 7 dniach od owu albo domniemanej owu. Wiec tak sobie zachodzę w głowę kiedy w takim razie. W przybliżeniu?

W przybliżeniu kiedy miała się owu odbyć wg gina? Do ego terminu dodaj 7 dni i wtedy zrób [emoji6]
 
Dzięki dziewczyny 😊 totalnie nie wierzę że to się dzieje... Staraliśmy się od sierpnia, mieliśmy zacząć diagnostykę od kolejnego cyklu, ale chyba nie będzie potrzebna 😅 od tygodnia czułam że coś jest na rzeczy, ból piersi, ból podbrzusza jak na okres, migreny, zero energii, nawet nie wiem konkretnie kiedy miałam owulację 🤦‍♀️ w pierwszej połowie cyklu wiesiołek, oczywiście kwas foliowy (pregna start), nic poza tym. Podejście 'co ma być to będzie' i trochę szczęścia 😁 jutro oczywiście biegnę na betę, sprawdzić gdzie to już jesteśmy, bukuję wizytę u lekarza na za 2 tygodnie.
Gratulacje ❤️ luty, to zdecydowanie szczęśliwy miesiąc! Czekamy na wyniki bety ✊
 
reklama
Do mnie po kilku dniach spóźnienia dotarła @ więc mogę już się z Wami pożegnać. Tak jak pisałam to był ostatni cykl starań. Zostaje z moja dwójka dzieci ;-) Życzę Wam byście szybko zostały mamusiami i wszystko dobrze się układało :-*
Kochana, zróbcie sobie przerwe, przytulajcie sie z mezem dla siebie. Zmienicie podejście to może wtedy coś się uda 😍 Mimo wszystko, liczę ze wrocisz do nas kiedys z dobrą nowiną 😍
 
Do góry