reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dzień dobry 😊 któraś
dziś się testuje? Jak tam wasze samopoczucia? Ja dzis 3+2
Ale nie mam na razie zadnych objawów żadnego bólu w piersiach nic. Więc nie nastawiam się zbytnio ze sie udało ale i tak oczywiście nie mogę doczekać się niedzieli i wykonania testu 🙈(we wtorek @) miłego dnia wszystkim!
Ja witam się, chyba w 1dc 😃 Właśnie zaczęłam plamić. Myślę, że do wieczora rozkręci się @ 😆 Znowu nie zdążyłam testować 😂 Ten cykl będzie na clo 💪
 
reklama
Hej dziewczyny, czy Wy też widzicie jakiegoś biadziocha na dolnym teście? Czy ja już wariuje...
IMG_20210217_090153.jpeg
 
Hej dziewczyny, czy Wy też widzicie jakiegoś biadziocha na dolnym teście? Czy ja już wariuje... Zobacz załącznik 1239262
na pierwszy rzut oka nie widać. Jak by się przypatrywać, to jakiś tam cień można sobie „wyszukać”, ale pamiętaj, ze zdjęcia wrzucane często tracą na jakości, wiec może ty to widzisz wyraźniej :). Ale tez może być, ze kreska fabryczna się podświetliła ( bo np test felerny). Jak zawsze zasada - najlepiej beta lub jutro kolejny test 🙂
 
Dzień dobry 😊 któraś
dziś się testuje? Jak tam wasze samopoczucia? Ja dzis 3+2
Ale nie mam na razie zadnych objawów żadnego bólu w piersiach nic. Więc nie nastawiam się zbytnio ze sie udało ale i tak oczywiście nie mogę doczekać się niedzieli i wykonania testu 🙈(we wtorek @) miłego dnia wszystkim!
Co to znaczy 3+2?
 
reklama
Dzień Dobry [emoji2956]
Ja dziś się skusiłam i zatestowałam [emoji2358] taka biel vizira, że czekam na jutrzejszą [emoji204][emoji81][emoji81][emoji81] czyli moje sobotnie plamienie było nie wiadomo czym [emoji2370] i tak pomyślałam, że zbadam TSH i progesteron, w ktorym dniu cyklu i w jakich godzinach robić?

P. S tak mnie naszła rano myśl, że skoro nie będę mieć okrągłego brzuszka to może się wziąć za to aby był płaski [emoji81]
Dokładnie to samo pomyślałam 🤣 i wzięłam się za treningi.

Hej dziewczyny, czy Wy też widzicie jakiegoś biadziocha na dolnym teście? Czy ja już wariuje... Zobacz załącznik 1239262
Cień cienia 😌 koniecznie powtórz test. Trzymam kciuki 🥰
 
Do góry