reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Po prostu trzeba pamiętać, że czym innym jest to co sprawdzasz dla siebie, a czym innym to co piszesz na forum.
Np w zeszlym miesiącu mój cykl trwał 45 dni. Zgodnie z Twoja metoda liczenia byłabym w 6+3tc. Czyli dziewczyny z forum śmiało mógłby mnie wtedy pytać czy widziałam już serduszko, a na następny dzień współczuć poronienia w 7 tygodniu ciąży. A ja po prostu miałam długu cykl [emoji2272]
ok rozumiem, to dopiero tak naprawdę drugi mój cykl starań. Po pierwszym ciążę poroniłam. To jest pierwszy po poronieniu. w aplikacji sobie wprowadziłam wszystko ponieważ tam dużo info jest o mozliwym terminie zagnieżdżenia itd lubie sobie czasem tam zajrzeć i poczytać. i stąd też takie wyliczenie. sorki dziewczyny!
 
reklama
przecież to dokładnie to samo co dc.. co za różnica jak? ale jeżeli was to mocno razi będę używać dc ;)
Oj moja droga. To jest zupełnie co innego 😏 są aplikacje, które używasz starając się i są aplikacje, które używasz będąc w ciąży. Są tam zupełnie inne parametry. Radzę przejść na aplikacje dla starających się 😊
 
Ja właśnie po usg. I mam pewne wątpliwości - jest pęcherzyk 25,8 mm w 13 dc. Lekarz twierdzi ze jest w normie. Temperatura mi nie skoczyła, śluz znowu gdzieś się zapodział 😕. Wydaje mi się ze to jest dobra droga do cysty 😕. Jeszcze mam poradę telefoniczna dzisiaj z gin i zobaczymy. Myślałam ze sam lekarz wykonujący usg zleci pregnyl, a tu nic. Co o tym myślicie ?
 
Oj moja droga. To jest zupełnie co innego 😏 są aplikacje, które używasz starając się i są aplikacje, które używasz będąc w ciąży. Są tam zupełnie inne parametry. Radzę przejść na aplikacje dla starających się 😊
Dzięki dziewczyny za wyjaśnienie w sumie nie pomyślałam o tym :) to dopiero moje początki także wybaczcie!
A macie jakieś polecane apki? chętnie bym skorzystała! Na razie to mam tylko taką do @ WomanLog. Jak macie jakieś do polecenia to bardzo chętnie skorzystam!
 
reklama
Do góry