reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Aj a liczyłam, że będą [emoji977] u Ciebie [emoji849]
No ale clo to już musi być strzał w 10!


Ja to mam takie anomalie, że jak dzisiaj spojrzałam na wykres temperatur to wynika, że Ja dopiero 10lutego miałam owulke[emoji849][emoji849][emoji849]kurde nic nie rozumiem[emoji17]
Ja witam się, chyba w 1dc [emoji2] Właśnie zaczęłam plamić. Myślę, że do wieczora rozkręci się @ [emoji38] Znowu nie zdążyłam testować [emoji23] Ten cykl będzie na clo [emoji123]
 
Dziewczyny może któraś spojrzeć na Mój wykres??? Pierwszy raz mam takie anomalie [emoji849] w dodatku 3 razy w tym cyklu widziałam u siebie śluz płodny [emoji2356]
Nie wiem Mój organizm płata Mi dosłownie figle[emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356] nie zwracajcie uwagi na te dni płodne bo to aplikacja sama z siebie wyliczyła]
Screenshot_20210217-104956_Period%20Tracker.jpeg

Zapomniałam dodać, że jestem po stymulacji i mam potwierdzoną owulacje. 2 lutego byłam u gina było jajeczko 25mm dostałam zastrzyk. 8lutego potwierdzone, że pękło. Fakt były jeszcze 3 jajeczka(gin nie sprawdzał ich wielkości tylko mówi, że są jeszcze 3), ale przecież nie można mieć dwa razy owulacji[emoji849][emoji2356]
 
Ostatnia edycja:
3tc +2 dni tak mi w aplikacji pokazuje :) dokładnie tj 23 dc :) mam zainstalowane apki do ciąży po wcześniejszej ciąży i od razu sobie wprowadziłam i tam wszystko pokazuje
Czyli oznaczasz sobie tydzień ciąży, nie będąc w ciąży? Ciekawostka 🤔 myślałam, że tc robi się dopiero po zajściu, a przed oznacza się dc lub dpo. Jaki cel jest w oznaczaniu ciąży bez ciąży?
 
Czyli oznaczasz sobie tydzień ciąży, nie będąc w ciąży? Ciekawostka 🤔 myślałam, że tc robi się dopiero po zajściu, a przed oznacza się dc lub dpo. Jaki cel jest w oznaczaniu ciąży bez ciąży?
przecież to dokładnie to samo co dc.. co za różnica jak? ale jeżeli was to mocno razi będę używać dc ;)
 
Różnica jest tylko jedna.
3+2 znaczy, że jesteś w ciąży, a 23 dc znaczy, że jeszcze nie.
Czyli bym powiedziała, że zasadnicza jednak.
Bo jak mam dziś szósty dzień miesiączki to znaczy że już jestem 0+6 tc chociaż jeszcze nie miałam owulacji?
przecież to dokładnie to samo co dc.. co za różnica jak? ale jeżeli was to mocno razi będę używać dc ;)
 
reklama
ok rozumiem, to dopiero tak naprawdę drugi mój cykl starań. Po pierwszym ciążę poroniłam. To jest pierwszy po poronieniu. w aplikacji sobie wprowadziłam wszystko ponieważ tam dużo info jest o mozliwym terminie zagnieżdżenia itd lubie sobie czasem tam zajrzeć i poczytać. i stąd też takie wyliczenie. sorki dziewczyny!
 
Do góry