reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dzisiaj mam tak dużo płodnego śluzu że mogłabym w nim pływać, ale test owu nadal negatywny, więc czekam dalej. Dzisiaj 15dc. Miłego dnia dziewczyny [emoji4]
 
A mi się śniło pare dni temu dziecko. Nie wytrzymalam i zrobiłam dzisiaj test. Najpierw ten czułością 25 i widziałam cień cienia. Później nie dalo mi to spokoju i zrobilam czułością 10. Wyszla blada kreska. Nie chce sie cieszyć na zapas. Ale może się udalo. Czyli te objawy by się zgadzaly.
 

Załączniki

  • 20210216_134249_HDR-1.jpg
    20210216_134249_HDR-1.jpg
    357,3 KB · Wyświetleń: 157
Faktycznie jakiś cień jest [emoji6]
Jak masz możliwość to może na bete idź?
A w ogóle który dzień cyklu? I wiesz ile po owulce jesteś?
A mi się śniło pare dni temu dziecko. Nie wytrzymalam i zrobiłam dzisiaj test. Najpierw ten czułością 25 i widziałam cień cienia. Później nie dalo mi to spokoju i zrobilam czułością 10. Wyszla blada kreska. Nie chce sie cieszyć na zapas. Ale może się udalo. Czyli te objawy by się zgadzaly.
 
Faktycznie jakiś cień jest [emoji6]
Jak masz możliwość to może na bete idź?
A w ogóle który dzień cyklu? I wiesz ile po owulce jesteś?
Na zywo jest mocniejsza. Tutaj jakos rozmazuje te grafiki. Na razie czekam na dzień @ by zrobic kolejny test. Za 4 dni. Po owulacji jestem tak okolo 11- 12 dni. Robilam testy owulacyjne więc tak jakoś tyle dni będzie. Jeśli w dniu małpy wyjdzie pozytywny pójdę na bete :)
Do ginekologa kobietki kiedy najlepiej dzwonic i się umawiać ? Bo za szybko tez nie ma sensu.
 
Na zywo jest mocniejsza. Tutaj jakos rozmazuje te grafiki. Na razie czekam na dzień @ by zrobic kolejny test. Za 4 dni. Po owulacji jestem tak okolo 11- 12 dni. Robilam testy owulacyjne więc tak jakoś tyle dni będzie. Jeśli w dniu małpy wyjdzie pozytywny pójdę na bete :)
Do ginekologa kobietki kiedy najlepiej dzwonic i się umawiać ? Bo za szybko tez nie ma sensu.
Beta to bardzo dobry pomysł [emoji16]


Oby marzec był równie udany co luty! Piękny wysyp kresek
 
reklama
Do góry