reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Bardzo mi przykro 😘
Najgorsze jest to ze niektórzy pracownicy służby zdrowia są pozbawieni empatii.. i to jeszcze w takim przypadku...
szkoda słów 😶
 
reklama
Ja chyba tylko mam takiego pecha. Na nieszczęście moje to była moja pierwsza ciąża...najgorzej jest chyba słuchać od personelu medycznego i lekarzy ,,o pierwsza ciąża i taka felerna” nie pomaga to wcale. Za dużo się w szpitalu na temat mojego stanu zdrowia, kolejnego starania o dzidzie nie dowiedziałam a wizytę u mojej Pani ginekolog mam 22 lutego i chciałam zaczerpnąć wiedzy od dziewczyn, które maja już jakieś doświadczenie w tym temacie 😔

Zerknij może na ten wątek - https://www.babyboom.pl/forum/temat/ciaza-po-poronieniu.3780/ . Tam z pewnością znajdziesz pomoc doświadczonych dziewczyn. Trzymam kciuki żeby szybko udało Ci się zostać mamą! ☺️
 
Cześć dziewczyny! ☺️
Dziś u mnie 17dc przy cyklach 32-38
Po braniu wiesiołka był wielki postęp w śluzie, byłam w szoku. Owulacja wg obserwacji była w 13dc coś chyba za szybko przyszła 😆🤯 może się mylę (w8dc na wizycie były dwa dominujące pecherzyki 12 i 13mm) dziś przy nachylaniu i ogólnym sprzątaniu przeszkadza mi ból prawego jajnika tzn może to nie ból ale coś mnie ciągnie? Moja ginekolog pracuje tylko we wtorki mam nadzieje, ze to się uspokoi bo ja jestem straszną hipochondryczką 😂 lekko coś zacznie boleć to z marszu bym szła. Muszę to ogarnąć bo jak się w końcu kiedyś uda ⏸ to zwariuje 😝🤣
 
Co do storczyków to... Ja kupiłam następnego pewnie do uśmiercenia 😂🤣
 

Załączniki

  • IMG_5928.jpg
    IMG_5928.jpg
    139,9 KB · Wyświetleń: 53
Dziewczyny myślicie,że jakbym dzisiaj zrobiła betę (24dc przy cyklach 28 dnipwych) to już by coś było?czy to za wczesnie
 
reklama
Do góry