reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Podczas brania clo po prostu cała owulacja jest bardziej jakby podatna na zapłodnienie z tego co Mój gin tłumaczył. No i większa pewność kiedy dokładnie jest poprzez monitoring co też pomaga. Ja prócz clo i zastrzyku na pęknięcie witaminy dla starających się pluj olej z Wiesiołka i omega 3 6 9. Mój mąż też miał wtedy jakieś specjalne witaminy ale nazwy nie kojarzę. Teraz narazie je sobie odpuściliśmy bo miesięczna kuracja tymi witaminami to coś około 150euro(mieszkamy w Niemczech)
No i jeszcze żel wspomagający plemniki. Prócz tego Mój mąż zimny(chłodny) prysznic na jądra z zalecenia androloga. No i częstszy sex. Androlog tłumaczył, że plemniki po 4 dniach zaczynają się po prostu starzeć. Ich struktura się zmienia przez co są leniwsze No i mają problem z dotarciem do jajeczka. U Nas morfologia była bodajże na poziomie 1% . Teraz tylko Ja siebie badałam. Jeżeli nie uda Nam się w przeciągu 3 cykli z clo to wtedy będziemy znów robić badanie nasienia.
My o wynikach męża, że są słabe wiedzieliśmy już dawno. Ale dodatkowo każdy gin bo aż 4 ich miałam w Polsce na podstawie tylko usg wmawiali Mi PCOS dostawałam wiecznie hormony, a to na uregulowanie miesiączki, a to coś tam jeszcze. I tak leciał rok za rokiem. Kasy nie było na jakieś konkretniejsze badania.
Dziękuję za wskazówki ❤️ zimny prysznic na pewno dorzucimy, myślałam też o tym zelu wspomagającym plemniki, chyba musimy go zakupić. My właśnie zamówiliśmy suplementy dla męża i dla mnie do moich rodziców w Polsce, wydaliśmy ponad 900zł 🙄i właśnie mama wczoraj przesłała do nas. Wiem, że te suple można też kupić w Niemczech ale wychodzą strasznie drogo, dlatego tak pokombinowaliśmy 🙂 dałaś mi nadzieję, że z tak słabą morfologią, może się udać naturalnie. My dajemy sobie 3 miesiące i zrobimy badania ponownie. Wtedy zadecydujemy co dalej 🙂
 
Bodajże między 60 a 70% przypadków problemów z ciążą są właśnie plemniki. Tacy są wrażliwi Ci Nasi faceci[emoji1787]
Żel polecam chociażby przez to, że kwasowość w macicy może być też złowroga dla plemników, a te żele pomagają przetrwać tym małym wojownikom.
Dziękuję za wskazówki [emoji3590] zimny prysznic na pewno dorzucimy, myślałam też o tym zelu wspomagającym plemniki, chyba musimy go zakupić. My właśnie zamówiliśmy suplementy dla męża i dla mnie do moich rodziców w Polsce, wydaliśmy ponad 900zł [emoji849]i właśnie mama wczoraj przesłała do nas. Wiem, że te suple można też kupić w Niemczech ale wychodzą strasznie drogo, dlatego tak pokombinowaliśmy [emoji846] dałaś mi nadzieję, że z tak słabą morfologią, może się udać naturalnie. My dajemy sobie 3 miesiące i zrobimy badania ponownie. Wtedy zadecydujemy co dalej [emoji846]
 
Bodajże między 60 a 70% przypadków problemów z ciążą są właśnie plemniki. Tacy są wrażliwi Ci Nasi faceci[emoji1787]
Żel polecam chociażby przez to, że kwasowość w macicy może być też złowroga dla plemników, a te żele pomagają przetrwać tym małym wojownikom.
Kurcze ja używam, żelu już chyba 4 cykl z rzędu i niestety nie zaskoczyło przy jego pomocy, ale fajny poślizg daje więc używamy dalej ☺️
 
Twój M to ma wyniki jak jakiś Superman[emoji16][emoji1]
A Twoje wyniki jak?
To fakt żelik dalej niezły poślizg [emoji16][emoji16][emoji16]
Jaki używacie?
My używamy Ritex Kinderwunsch. 8 tubek jest w zestawie.
Kurcze ja używam, żelu już chyba 4 cykl z rzędu i niestety nie zaskoczyło przy jego pomocy, ale fajny poślizg daje więc używamy dalej [emoji3526]
 
Bodajże między 60 a 70% przypadków problemów z ciążą są właśnie plemniki. Tacy są wrażliwi Ci Nasi faceci[emoji1787]
Żel polecam chociażby przez to, że kwasowość w macicy może być też złowroga dla plemników, a te żele pomagają przetrwać tym małym wojownikom.

Ja nigdy bym nie powiedziała, że będziemy mieć problem właśnie po stronie męskiej, jak tylko dopadały mnie jakieś wątpliwości, to tylko z mojej strony, że może brak owulacji, policystyczne jajniki, problem z hormonami. Daje sobie rękę uciąć, że w większości przypadków, czynnik męski jest brany pod uwagę gdzieś tam na samym końcu ścieżki diagnozy, chyba, że ginekolog wcześniej zasugeruje..
 
Twój M to ma wyniki jak jakiś Superman[emoji16][emoji1]
A Twoje wyniki jak?
To fakt żelik dalej niezły poślizg [emoji16][emoji16][emoji16]
Jaki używacie?
My używamy Ritex Kinderwunsch. 8 tubek jest w zestawie.
Ja niestety nie jestem Superwoman 😜 mam dość dużo chorób, hormonalnych, kardiologicznych, psychicznych długo by wymieniać 😅 ale stricte ginekologicznych nie, nigdy nie stwierdzono u mnie PCOS albo endometriozy lub torbieli etc. 😉 My używamy żelu Fertilsafe, już powoli się kończy więc planuję się przerzucić na Conceive Plus
 
reklama
Do góry