reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Chyba żeś trochę przegięła z odpowiedzią [emoji19]
To forum raczej nie jest od dowalania sobie, a raczej podbudowywania i doradzania. A odbierając Moją odpowiedź w taki sposób raczej sama zachowujesz się jak nastolatka. Jak chcesz kogoś obrażać to może odpuść sobie forum tutaj.
Mimo wszystko życzę żebyś jak najszybciej ujrzała dwie kreseczki.
Do kogo to? Bo się chyba pogubiłam 🧐 Ktoś coś usunął?
 
reklama
Chyba żeś trochę przegięła z odpowiedzią
emoji19.png

To forum raczej nie jest od dowalania sobie, a raczej podbudowywania i doradzania. A odbierając Moją odpowiedź w taki sposób raczej sama zachowujesz się jak nastolatka. Jak chcesz kogoś obrażać to może odpuść sobie forum tutaj.
Mimo wszystko życzę żebyś jak najszybciej ujrzała dwie kreseczki.
9 lat to aż rok dłużej niż My się staraliśmy o synka. A może jakieś konkretniejsze badania by już się Wam przydały. Zresztą po tak długim czasie to już możecie iść do kliniki leczenia niepłodności. Może ten ostatni rok spróbować właśnie w Klinice?
 
Dziewczyny, macie jakieś doświadczenie z bakteriami proteus mirabilis w wymazie z szyjki macicy i jak przekłada się to na starania? Założyłam temat jakiś czas temu ale chyba nikt nie zaglądnął, a bardzo zależy mi na informacji.
Dzięki!
 
Dzięki ze to dodałas, nikt nic nie usunął, moja odpowiedz nadal jest widoczna Czy wiedząc że twoja koleżanka stara się od 9 lat o dziecko, dałabys jej radę "może zróbcie jakieś konkretniejsze badania"? Uważam że to jest zwykla bezmyślność. To tak jakbyś komuś kto od 9 lat ma alergię i chodzi załzawiony i zakatarzony poradzila może zrób sobie jakieś konlretniejsze testy na alergie" bo przecież,do tej pory katar i meczarnie były dla niego przyjemnością i JESZCZE na to nie wpadł. Nadal uważam że to była odpowiedz na poziomie nastolatki. A jeśli uważasz że Cię to obraziło to albo mam racje a ty włączasz mechanizm obronny i nie potrafisz się do tego przyznać, albo mam racje a ty nie potrafisz tego zrozumieć A nawet jesli wg ciebie racji nie mam to ja mam prawo tak myśleć i mówić. A tak konkretnie to którymi slowamibprzegielam? Że powiedzialam że tj odpowiedź Na poziomie nastolatki? Serio tym ci tak dowalilam? To w takim razie skoro mówisz że forum jest żeby się wspierać to którym słowem w tym pierwszym poście Ty mnie wsparlas?
 

Nie przejmuj się, my wszystkie dobre duszyczki Cię rozumiemy, każda z nas tutaj życzy sobie jak najlepiej. Chciałaś dobrze, podnieść na duchu, a dziewczyna Cię sprowadziła do poziomu gimnazjum 🙄 może ma gorszy dzień, mimo wszystko słabo to wyszło..

Dziewczyny podczytuje Was tutaj, trzymam kciuki za Wasze szczęśliwe cykle 😘❤️ powiem Wam, że po tym pozytywnym teście owulacyjnym z końca stycznia byłam pewna, że owulacja już za mną a wczoraj nagle dodatkowo śluz płodny i bóle 🙄😁 już całkowicie zgłupiałam, zrobiłam dwa testy i oczyście drugi ciemniejszy więc teoretycznie lh znów rośnie. I bądź tu człowieku mądry. Oczywiście nie zamierzam stracić tej okazji, zaciągnę M do łóżka jakby cykl miał pójść na straty, a co mi tam 😁 co prawda, z tymi naszymi wynikami raczej marne szanse, ale może ustrzelimy jakiś nasz mały cud? 🙂 🤔
 
Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. W komentarzu wyżej napisałam już wszystko co miałam do Ciebie do napisania.
Omijaj Moje posty, a Ja Twoje.
W dalszym ciągu życzę owocnych starań.
Dzięki ze to dodałas, nikt nic nie usunął, moja odpowiedz nadal jest widoczna Czy wiedząc że twoja koleżanka stara się od 9 lat o dziecko, dałabys jej radę "może zróbcie jakieś konkretniejsze badania"? Uważam że to jest zwykla bezmyślność. To tak jakbyś komuś kto od 9 lat ma alergię i chodzi załzawiony i zakatarzony poradzila może zrób sobie jakieś konlretniejsze testy na alergie" bo przecież,do tej pory katar i meczarnie były dla niego przyjemnością i JESZCZE na to nie wpadł. Nadal uważam że to była odpowiedz na poziomie nastolatki. A jeśli uważasz że Cię to obraziło to albo mam racje a ty włączasz mechanizm obronny i nie potrafisz się do tego przyznać, albo mam racje a ty nie potrafisz tego zrozumieć A nawet jesli wg ciebie racji nie mam to ja mam prawo tak myśleć i mówić. A tak konkretnie to którymi slowamibprzegielam? Że powiedzialam że tj odpowiedź Na poziomie nastolatki? Serio tym ci tak dowalilam? To w takim razie skoro mówisz że forum jest żeby się wspierać to którym słowem w tym pierwszym poście Ty mnie wsparlas?
 
Dzięki ze to dodałas, nikt nic nie usunął, moja odpowiedz nadal jest widoczna Czy wiedząc że twoja koleżanka stara się od 9 lat o dziecko, dałabys jej radę "może zróbcie jakieś konkretniejsze badania"? Uważam że to jest zwykla bezmyślność. To tak jakbyś komuś kto od 9 lat ma alergię i chodzi załzawiony i zakatarzony poradzila może zrób sobie jakieś konlretniejsze testy na alergie" bo przecież,do tej pory katar i meczarnie były dla niego przyjemnością i JESZCZE na to nie wpadł. Nadal uważam że to była odpowiedz na poziomie nastolatki. A jeśli uważasz że Cię to obraziło to albo mam racje a ty włączasz mechanizm obronny i nie potrafisz się do tego przyznać, albo mam racje a ty nie potrafisz tego zrozumieć A nawet jesli wg ciebie racji nie mam to ja mam prawo tak myśleć i mówić. A tak konkretnie to którymi slowamibprzegielam? Że powiedzialam że tj odpowiedź Na poziomie nastolatki? Serio tym ci tak dowalilam? To w takim razie skoro mówisz że forum jest żeby się wspierać to którym słowem w tym pierwszym poście Ty mnie wsparlas?
Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. W komentarzu wyżej napisałam już wszystko co miałam do Ciebie do napisania.
Omijaj Moje posty, a Ja Twoje.
W dalszym ciągu życzę owocnych starań.
Pozwól że nie podziękuj za nieszczęsne i nieszczere życzenia A to czy Ja ominę twoje posty to również zadecyduje sama. Nie pisz postów tylko po to żeby coś dodać. Najpierw pomyśl.
 
Pozwól że nie podziękuj za nieszczęsne życzenia A to czy Janinę twoje posty to również zadecyduje sama. Nie pisz postów tylko po to żeby coś dodać. Najpierw pomyśl.

Skończ już, dziewczyna chciała dobrze, w żadnym momencie Cię nie obraziła a Ty ja nazywasz nastolatka. Może trochę dystansu do sytuacji? Po co wszczynać awantury tak naprawdę bez żadnego powodu? Nie psuj atmosfery, każda z nas się tutaj wspiera, Ciebie też chciano podnieść na duchu, zamiast grzecznie odpowiedzieć jak wygląda sytuacja to obrażasz innych. 🙄
 
reklama
Mi też testy wychodziły pozytywne Dodatkowo w weekend śluz płodny miałam. A wczoraj u ginekologa okazało się, że pęcherzyk jest [emoji19]duży bo aż 25mm. Jestem po stymulacji więc i wczoraj zastrzyk dostałam też na pęknięcie. Ale jakoś przeraża Mnie ta wielkość pęcherzyka. Niby bardzo ładny ale obawiam się, że torbiel z niego będzie [emoji2356]
Nie przejmuj się, my wszystkie dobre duszyczki Cię rozumiemy, każda z nas tutaj życzy sobie jak najlepiej. Chciałaś dobrze, podnieść na duchu, a dziewczyna Cię sprowadziła do poziomu gimnazjum [emoji849] może ma gorszy dzień, mimo wszystko słabo to wyszło..

Dziewczyny podczytuje Was tutaj, trzymam kciuki za Wasze szczęśliwe cykle [emoji8][emoji3590] powiem Wam, że po tym pozytywnym teście owulacyjnym z końca stycznia byłam pewna, że owulacja już za mną a wczoraj nagle dodatkowo śluz płodny i bóle [emoji849][emoji16] już całkowicie zgłupiałam, zrobiłam dwa testy i oczyście drugi ciemniejszy więc teoretycznie lh znów rośnie. I bądź tu człowieku mądry. Oczywiście nie zamierzam stracić tej okazji, zaciągnę M do łóżka jakby cykl miał pójść na straty, a co mi tam [emoji16] co prawda, z tymi naszymi wynikami raczej marne szanse, ale może ustrzelimy jakiś nasz mały cud? [emoji846] [emoji848]
 
Do góry