reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
dzięki za sugestie :) trzeci miesiąc łykam tardyferon i przyznaję, że chyba mi nie służy...
Ja po syntetycznym żelazie czułam się fatalnie, albo zaparcia, albo biegunki dramat. Stosuj zakwas z buraka, syp natkę pietruszki do wszystkiego, no i warto jeść np. wątróbkę kurzą, orzechy itp. jestem na granicy z żelazem, ale udało mi się podbić po 3m-cach. Warto sprawdzić gdzie Ci ucieka żelazo. Bierzesz magnez? On wypiera żelazo. Pijesz kawę i herbatę? Lepiej ograniczać do jednej filiżanki. Nabiał również hamuje wchłanianie żelaza 🤔 Warto wybrać się do dietetyka.
 
Mnie najbardziej denerwuje ze musimy odkładać starania. Wcześniej zabieg konizacji odłożone starania na 3 msc udało się niestety poronienie i teraz znowu 3 msc czekania.
😓
Z tym czekaniem to jest dla mnie nieporozumienie. Nie ma to absolutnie żadnego wytłumaczenia. Dla mnie jeżeli ma być powikłanie to ono będzie. Wyznaje zasadę w życiu, że lekarz ma leczyć a nie planować moje życie. Dla mnie to zalecenie "czekania" to taki dupochron dla gina, bo jak się coś wydarzy to "przecież był odstęp". Dużo o tym czytałam, drążyłam. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W innych krajach nie zalecają żadnego czekania. Jeżeli badania cytologia i psychika ok, to nie widzę sensu. Ale to tylko moje zdanie😅
 
Z tym czekaniem to jest dla mnie nieporozumienie. Nie ma to absolutnie żadnego wytłumaczenia. Dla mnie jeżeli ma być powikłanie to ono będzie. Wyznaje zasadę w życiu, że lekarz ma leczyć a nie planować moje życie. Dla mnie to zalecenie "czekania" to taki dupochron dla gina, bo jak się coś wydarzy to "przecież był odstęp". Dużo o tym czytałam, drążyłam. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W innych krajach nie zalecają żadnego czekania. Jeżeli badania cytologia i psychika ok, to nie widzę sensu. Ale to tylko moje zdanie😅
Gdybym miała pod ręką innego gina a to już mój 7 więc 😱🙈🙈
 
reklama
Do góry