reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Testy ponoć najlepiej robić wieczorem. 21/22 nawet. Wtedy jest największe stężenie lh
Jak dla Mnie też negatyw. Ale skoro jest ciemniejsza kreska niż wczoraj to może oznaczać, że owulka coraz bliżej [emoji16]
Najważniejsze chyba żeby było 3-4 godziny odczekane od ostatniego siusiania, bo może być za małe stężenie 😉 Ja tak raz zrobiłam, była 20:30 przypominałam sobie o teście, zrobiłam i tylko zmarnowałam bo byłam w toalecie godzinę wcześniej i wyszły bardzo blade kreski a byłam przed peakiem 😉
 
2 godzinki chyba wystarczą No i to z tym piciem żeby ograniczyć [emoji2356]
Ja jestem dopiero pierwszy cykl z testami owu. Także się z Nimi zapoznaje i czytam wszystkie informacje o Nich. Ale szczerze to chyba mało im wierzę.
Najważniejsze chyba żeby było 3-4 godziny odczekane od ostatniego siusiania, bo może być za małe stężenie [emoji6] Ja tak raz zrobiłam, była 20:30 przypominałam sobie o teście, zrobiłam i tylko zmarnowałam bo byłam w toalecie godzinę wcześniej i wyszły bardzo blade kreski a byłam przed peakiem [emoji6]
 
2 godzinki chyba wystarczą No i to z tym piciem żeby ograniczyć [emoji2356]
Ja jestem dopiero pierwszy cykl z testami owu. Także się z Nimi zapoznaje i czytam wszystkie informacje o Nich. Ale szczerze to chyba mało im wierzę.
One mogą nakierować, ale niestety nigdy nie dają stuprocentowej pewności 😔 a szkoda 😁
 
Ten kto wymyśli testy potwierdzające przebyta owulacje powinien dostać NOBLA 🤣🤪
To by było coś 🤩
takemymoney.jpg
 
Ale coś jest na rzeczy, bo ja zwykle owulacja 16-17dc, nawet później, a w tym 14dc i po wszystkim 😅 chyba że testy owulacyjne mnie oszukały (nie pierwszy raz zresztą) i lekarz powie dziś na wizycie coś innego, zobaczymy
Ja testom nie ufam. Kiedyś mi wychodziły pozytywne przez tydzień 😱 ale tu na forum tyle dziewczyn je chwali, że postanowiłam podejść do nich jeszcze raz. Dziś 8dc i już testowa kreska jaśniejsza ciut od kontrolnej, więc pik był wczoraj. No ciekawa jestem jak z temperaturą będzie. 33lata na karku, a ja się uczę wciąż jak to zrobić żeby się udało 🤦
 
reklama
Ja testom nie ufam. Kiedyś mi wychodziły pozytywne przez tydzień 😱 ale tu na forum tyle dziewczyn je chwali, że postanowiłam podejść do nich jeszcze raz. Dziś 8dc i już testowa kreska jaśniejsza ciut od kontrolnej, więc pik był wczoraj. No ciekawa jestem jak z temperaturą będzie. 33lata na karku, a ja się uczę wciąż jak to zrobić żeby się udało 🤦
Mnie testy zawsze wychodziły pozytywne- a na monitoringu wyszło ze cykl bezowulacyjny
 
Do góry