reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Tak czytam was i stwierdzam,że wy jesteście takie dojrzale, doswiadczone. Ja w porównaniu do was jestem zero wiedzy. Tyle co normalnie wiem.
Az dziwnie się poczułam.
@Gryfin Super wyniki :)
Trzymam kciuki
Nie mysl tak, ja tez jestem w wielu sprawach zielona, jak nie wiem to pytam ale duzo rzeczy poznaje z neta albo z zycia 🤣. Jestem mloda ale dociekliwa 😈
Swoja droga masz ten test z allegro ? Widzialam podobne i byly tanie, zastanawiam sie czy ich nie wziac.
 
Testy ponoć najlepiej robić wieczorem. 21/22 nawet. Wtedy jest największe stężenie lh
Jak dla Mnie też negatyw. Ale skoro jest ciemniejsza kreska niż wczoraj to może oznaczać, że owulka coraz bliżej [emoji16]
Myślicie,że to pozytywny test na owulacje? Różnie określają producenci i ja już normalnie mam namieszane w głowie :(
 
reklama
Nie mysl tak, ja tez jestem w wielu sprawach zielona, jak nie wiem to pytam ale duzo rzeczy poznaje z neta albo z zycia 🤣. Jestem mloda ale dociekliwa 😈
Swoja droga masz ten test z allegro ? Widzialam podobne i byly tanie, zastanawiam sie czy ich nie wziac.
Tak z allegro. 7 szt. W zestawie :) i do tego 10 szt. Testow ciazowych. Caly pakiet wzielam :)
 
Do góry