reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny jak samopoczucie, któraś dzisiaj testuje ? U mnie 27dc jutro powinna przyjść @ ale oby drogi pomyliła, chociaż mam przeczucie ze jednak nici z tego cyklu wgl od owulacji mam bóle jajników takie delikatne jak właśnie na owulacje 🤦🏻‍♀️Dubrovnik a u ciebie rozwinęła się @ czy brak ? 😊
 
reklama
Hej dziewczyny jak samopoczucie, któraś dzisiaj testuje ? U mnie 27dc jutro powinna przyjść @ ale oby drogi pomyliła, chociaż mam przeczucie ze jednak nici z tego cyklu wgl od owulacji mam bóle jajników takie delikatne jak właśnie na owulacje 🤦🏻‍♀️Dubrovnik a u ciebie rozwinęła się @ czy brak ? 😊
Cześć! U mnie nic ciekawego, dziś 21dc czuję się dobrze, trochę jedynie zmęczona i bolą mnie strasznie sutki jak je dotknę nawet delikatnie 😬 Miłego dnia dla Was dziewczyny 💛 Przydałyby się tutaj jakieś nowe kreseczki zobaczyć ❤️
 
U mnie dziś 20dc i dużo skrajnych emocji. Fizycznie czuje się normalnie. Choć wydaje mi się że w tym cyklu miałam owulacje 3 dni wcześniej i będzie krótszy cykl. Zobaczymy. Czekam na pozytywne testy. Bardzo mnie motywują i cieszę się nimi razem z Wami.
 
mi zapisała endokrynolog ale wydaje mi się ze ginekolog tez to zaleci. Mam niedoczynnosc i hashimoto, niedoczynnosc mała bo 2,8 max osiągała ale tendencja jest a staram się dojść do 1 i zobaczymy czy to nam wychodzi po zwiększeniu dawki. Właśnie czytałam kiedyś tez, ze jedno łączy się z drugim 😬 jestem ciekawa co jeszcze się człowiek po drodze o sobie dowie 🤷‍♀️🤣
No to w tej kwestii jedziemy na jednym wózku, bo ja też mam małą niedoczynność, TSH najwyższe jakie mi wyszło to 3, problem bardziej z baaardzo malutkim, ale jeszcze w normie FT4.
Czekam właśnie na pierwszą wizytę u endo 😩
Ale to prawda, prześwietle się chyba niedługo na wylot jeśli chodzi o moją fizjologię, anatomię i hormony 😂😂😂
 
Ja brałam letrozol to ten sam skład i mam dwoje dzieci z niego, przy pierwszym wystarczyła jedna tabletka od 3-7 dc a przy drugim trzeba było wiekszyc dawkę do dwóch tabletek dziennie. Teraz staram się trzeci cykl z tym lekiem o trzecie dziecko 😁

Mój cykl po poronieniu trwał 36 dni ale mam koleżankę która zaszła od razu po poronieniu w ciążę , tzn nie doczekała pierwszej miesiączki po poronieniu :-)
@MamaR a jak wyglądał wzrost twoich pęcherzyków przed lekiem ?
 
Hej dziewczyny jak samopoczucie, któraś dzisiaj testuje ? U mnie 27dc jutro powinna przyjść @ ale oby drogi pomyliła, chociaż mam przeczucie ze jednak nici z tego cyklu wgl od owulacji mam bóle jajników takie delikatne jak właśnie na owulacje 🤦🏻‍♀️Dubrovnik a u ciebie rozwinęła się @ czy brak ? 😊
Hej, ja testuje jutro. Nie rozwinęła się. Bóle podbrzusza i jajnikow ustały, piersi dalej bola.
W majtach cisza, delikatne plamienie od czasu do czasu na papierze. Normalnie cykle mam 29dn. To plamienie zaczęło się w poniedziałek, 3 dni przed terminem okresu.
 
Hej, ja testuje jutro. Nie rozwinęła się. Bóle podbrzusza i jajnikow ustały, piersi dalej bola.
W majtach cisza, delikatne plamienie od czasu do czasu na papierze. Normalnie cykle mam 29dn. To plamienie zaczęło się w poniedziałek, 3 dni przed terminem okresu.
Trzymam kciuki, pamiętaj że najlepiej jak najczulszym testem testować (masło maślane mi wyszło 😅) Powodzenia ✊☺️
 
reklama
Dziewczyny, które zbliżają się już do roku starań, mam pytanie, jak się czujecie? Co sobie myślicie o Waszej sytuacji? Jest już lepiej niż na początku czy zaczyna być gorzej? 😘
 
Do góry