reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Naprawdę dobre wyniki, wysoka koncetracja, morfologia ponad normy, jeżeli Cię to uspokoi, jest dużo dużo lepiej niż u nas 🙂nic, tylko brać się do roboty 😁 cieszę się bardzo, czekam na dwie krechy ❤️

My na etapie rozważań, in vitro czy inseminacja.. 18 lutego mamy wizytę u Pani ginekolog, tutaj u nas w Niemczech, będziemy debatować. Pozdrawiam Cię serdecznie 😘

@AnetaManiak
Ja blisko granicy, okolice Drezna, również pozdrawiam gorąco 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny :) u mnie dziś 19 dc. Choroba kompletnie mnie rozłożyła, okazało się że mam covid i zapalenie płuc z nim związane, w końcu zaczynam się trochę lepiej czuć ale kilka dni miałam wyjęte z życia bo prawie w ogóle nie wstawałam z łóżka. Kolejny cykl też będziemy musieli odpuścić, bo czuję sama po sobie że mój organizm jest wycieńczony po tym wszystkim i będzie potrzebował czasu na powrót. Trzymam bardzo mocno kciuki za Wasze kreseczki ☺️
 
Dziewczyny, kupiłam wreszcie diostinex, cena przerażała ale sprzedawali na sztuki w tej aptece i dostałam ostatnie 2 tabletki ☺️🤷‍♀️ tylko zastanawiam się czy moja prolaktyna (w normie ok 25 a norma do 29,9) wymaga jego ingerencji? Któraś miała taka sytuacje? Wiem, ze prolaktyna powinna być coś koło 20 aby się udało ale wyczytałam o ziołowych costangus czy coś podobnego. A skutki uboczne diostinexu są dla mnie straszne bo jak mi spadnie moje niziutkie ciśnienie to się boje 😝🤣
 
Dziewczyny, kupiłam wreszcie diostinex, cena przerażała ale sprzedawali na sztuki w tej aptece i dostałam ostatnie 2 tabletki ☺️🤷‍♀️ tylko zastanawiam się czy moja prolaktyna (w normie ok 25 a norma do 29,9) wymaga jego ingerencji? Któraś miała taka sytuacje? Wiem, ze prolaktyna powinna być coś koło 20 aby się udało ale wyczytałam o ziołowych costangus czy coś podobnego. A skutki uboczne diostinexu są dla mnie straszne bo jak mi spadnie moje niziutkie ciśnienie to się boje 😝🤣
Castagnus to inaczej niepokalanek. Jak lekarz ci zalecił te tabletki to powinnaś wziąć.
 
Dziewczyny, kupiłam wreszcie diostinex, cena przerażała ale sprzedawali na sztuki w tej aptece i dostałam ostatnie 2 tabletki ☺️🤷‍♀️ tylko zastanawiam się czy moja prolaktyna (w normie ok 25 a norma do 29,9) wymaga jego ingerencji? Któraś miała taka sytuacje? Wiem, ze prolaktyna powinna być coś koło 20 aby się udało ale wyczytałam o ziołowych costangus czy coś podobnego. A skutki uboczne diostinexu są dla mnie straszne bo jak mi spadnie moje niziutkie ciśnienie to się boje 😝🤣
Ja bralam tez dostinex ale 1/4 tabletki, nie odczuwalam zadnych skutkow ubocznych 😊
 
Hej dziewczyny musze się zapytać bo zwariuję pytanie do dziewczyn które poroniły ile czekałyście na @ ja poroniłam 15 grudnia i do dzisiaj jej nie mam i czy jest możliwość zajścia w ciążę zaraz po poronieniu jak jeszcze @ nie było?
 
Hej dziewczyny musze się zapytać bo zwariuję pytanie do dziewczyn które poroniły ile czekałyście na @ ja poroniłam 15 grudnia i do dzisiaj jej nie mam i czy jest możliwość zajścia w ciążę zaraz po poronieniu jak jeszcze @ nie było?
czytałam kiedyś, ze jednej dziewczynie właśnie tak się udało.. masz możliwość to zrób test
 
Drugi
Ale na pierwszym nie dotarłam na kolejna wizytę sprawdzić Czy pękł bo dopadło mnie przeziębienie - wiec zrobiłam progesteron który wyszedł bliski 7.
Lekarz kazał mi brać duphaston od dzisiaj przez 10 dni - aby się cykl nie rozlegulowal
I od kolejnego cyklu mam brać lamette od 2 do 7 dc i przyjść na monitoring w 12 dc😶
Czy jest tu ktoś kto brał lamette- są efekty??napiszcie

Ja jestem w drugim cyklu z lametta, ale biorę 2-6dc. W pierwszym cyklu stymulowanym pęcherzyk urósł i pękł. Teraz jestem w drugim cyklu i owulacja mi się przesunęła, byłam wczoraj na monitoringu to pęcherzyk miał 23mm (15dc) dziś testy owu pozytywne, ale czy pęcherzyk pęknie...🤷🏻‍♀️Duphaston biorę 16-25dc. Na mnie lametta działa jeżeli chodzi o wzrost pęcherzyka. Biorę jeszcze dodatkowo formetic na IO.
 
Dziewczyny, kupiłam wreszcie diostinex, cena przerażała ale sprzedawali na sztuki w tej aptece i dostałam ostatnie 2 tabletki ☺️🤷‍♀️ tylko zastanawiam się czy moja prolaktyna (w normie ok 25 a norma do 29,9) wymaga jego ingerencji? Któraś miała taka sytuacje? Wiem, ze prolaktyna powinna być coś koło 20 aby się udało ale wyczytałam o ziołowych costangus czy coś podobnego. A skutki uboczne diostinexu są dla mnie straszne bo jak mi spadnie moje niziutkie ciśnienie to się boje 😝🤣
Też czytałam o Castagnus 🤔 z tego co widzę to bardzo dużo osób chwali, jeśli chodzi o niewielkie odstępstwa od normy.
Zastanawiałam się właśnie czy przy niezbyt podwyższonej prolaktynie ( u mnie 33, przy normie 27) nie możnaby spróbować najpierw z nim, ale jak mówisz, że powinna być ok 20, to chyba jednak mam jej trochę za dużo.. 😂
Odezwij się jak będziesz się czuła po tabletkach, które dostałaś! 😊
 
reklama
witajcie ja tez w maju skończę 37 lat.. i też zaczęłam w styczniu pierwszy cykl starań. Ciekawa jestem jak to będzie bo wiek już swoje robi
Ja też za parę dni kończę 37 lat 😉
Hej dziewczyny musze się zapytać bo zwariuję pytanie do dziewczyn które poroniły ile czekałyście na @ ja poroniłam 15 grudnia i do dzisiaj jej nie mam i czy jest możliwość zajścia w ciążę zaraz po poronieniu jak jeszcze @ nie było?
@ dostałam po poronieniu jakoś po 28-30 dniach. W ciążę można jak najbardziej zajść. Zrób test jeśli masz obawy a jak będzie negatyw to do ginekologa lepiej idź.
 
Do góry