reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny jestem w 7dc. Mam cykle 28-29 dni, a od końca okresu mam bardzo płodny śluz. Zrobiłam test owulacyjny i jest pozytywny. Testowa ciemniejsza od kontrolnej. To jest w ogóle możliwe. Tak mnie mój organizm robi w jajo?😱 Mierzę temperaturę zobaczymy za kilka dni co to za cuda-wianki🙃
 
reklama
Ja jestem w drugim cyklu z lametta, ale biorę 2-6dc. W pierwszym cyklu stymulowanym pęcherzyk urósł i pękł. Teraz jestem w drugim cyklu i owulacja mi się przesunęła, byłam wczoraj na monitoringu to pęcherzyk miał 23mm (15dc) dziś testy owu pozytywne, ale czy pęcherzyk pęknie...🤷🏻‍♀️Duphaston biorę 16-25dc. Na mnie lametta działa jeżeli chodzi o wzrost pęcherzyka. Biorę jeszcze dodatkowo formetic na IO.
Dziękuje za wiadomość- poprawiłas mi nastrój 😘
 
Ja tak miałam w tym cyklu. Poprzedni 27 dni. Ten w 8dc owulacja. Flo wyliczyło więc że cykl będzie 23 dniowy. I 23 dc pozytywny test ciążowy. Trzymam kciuki żebyś miała tak samo [emoji173][emoji173][emoji173]
Dziewczyny jestem w 7dc. Mam cykle 28-29 dni, a od końca okresu mam bardzo płodny śluz. Zrobiłam test owulacyjny i jest pozytywny. Testowa ciemniejsza od kontrolnej. To jest w ogóle możliwe. Tak mnie mój organizm robi w jajo?[emoji33] Mierzę temperaturę zobaczymy za kilka dni co to za cuda-wianki[emoji854]
 
Też czytałam o Castagnus 🤔 z tego co widzę to bardzo dużo osób chwali, jeśli chodzi o niewielkie odstępstwa od normy.
Zastanawiałam się właśnie czy przy niezbyt podwyższonej prolaktynie ( u mnie 33, przy normie 27) nie możnaby spróbować najpierw z nim, ale jak mówisz, że powinna być ok 20, to chyba jednak mam jej trochę za dużo.. 😂
Odezwij się jak będziesz się czuła po tabletkach, które dostałaś! 😊
dziś pierwsza dawkę wezmę na noc, a za tydzień muszę mieć wyniki zrobione to zrobię przy okazji ten może coś się ruszy choć wątpię 🤣 i zapytam się endo jak będę o ten costagnus ☺️
 
dziś pierwsza dawkę wezmę na noc, a za tydzień muszę mieć wyniki zrobione to zrobię przy okazji ten może coś się ruszy choć wątpię 🤣 i zapytam się endo jak będę o ten costagnus ☺️
Jak w końcu dodzwonię się, żeby umówić się do mojego gina 😂😂 to też zapytam.
A dostinex przepisał ci gin czy endo? Bo już nie wiem do którego bardziej z tym uderzać, a za bardzo u mnie nie ma takich co mają podwójną specjalizację 😁
Z ciekawości, czy przy okazji prolaktyny nie masz problemów z niedoczynnością tarczycy? Bo u mnie chyba jedno wynika z drugiego :/
 
Drugi
Ale na pierwszym nie dotarłam na kolejna wizytę sprawdzić Czy pękł bo dopadło mnie przeziębienie - wiec zrobiłam progesteron który wyszedł bliski 7.
Lekarz kazał mi brać duphaston od dzisiaj przez 10 dni - aby się cykl nie rozlegulowal
I od kolejnego cyklu mam brać lamette od 2 do 7 dc i przyjść na monitoring w 12 dc😶
Czy jest tu ktoś kto brał lamette- są efekty??napiszcie
Ja brałam letrozol to ten sam skład i mam dwoje dzieci z niego, przy pierwszym wystarczyła jedna tabletka od 3-7 dc a przy drugim trzeba było wiekszyc dawkę do dwóch tabletek dziennie. Teraz staram się trzeci cykl z tym lekiem o trzecie dziecko 😁
Hej dziewczyny musze się zapytać bo zwariuję pytanie do dziewczyn które poroniły ile czekałyście na @ ja poroniłam 15 grudnia i do dzisiaj jej nie mam i czy jest możliwość zajścia w ciążę zaraz po poronieniu jak jeszcze @ nie było?
Mój cykl po poronieniu trwał 36 dni ale mam koleżankę która zaszła od razu po poronieniu w ciążę , tzn nie doczekała pierwszej miesiączki po poronieniu :-)
 
Zaczynam właśnie 33 dc, 16 dpo, okresu jeszcze nie mam (ale jestem przekonana, że już lada moment) a testy wychodzą negatywne 🙃
Chciałabym od nowego cyklu zacząć stosować macę, znalazłam taką by była z Peru, pozwolę sobie wkleić link (jeśli nie można to za moment usunę), jednak bardzo zastanawia mnie cena i czy to faktycznie to..
Czy taka maca się nadaje, czy któraś z Was ją stosowała albo jaką polecacie? Od kolejnego cyklu chcę wdrożyć kilka nowych rzeczy i chciałabym by było jak najlepiej a naczytałam się o "cudowności" tego korzenia 🥰
 
reklama
Jak w końcu dodzwonię się, żeby umówić się do mojego gina 😂😂 to też zapytam.
A dostinex przepisał ci gin czy endo? Bo już nie wiem do którego bardziej z tym uderzać, a za bardzo u mnie nie ma takich co mają podwójną specjalizację 😁
Z ciekawości, czy przy okazji prolaktyny nie masz problemów z niedoczynnością tarczycy? Bo u mnie chyba jedno wynika z drugiego :/
mi zapisała endokrynolog ale wydaje mi się ze ginekolog tez to zaleci. Mam niedoczynnosc i hashimoto, niedoczynnosc mała bo 2,8 max osiągała ale tendencja jest a staram się dojść do 1 i zobaczymy czy to nam wychodzi po zwiększeniu dawki. Właśnie czytałam kiedyś tez, ze jedno łączy się z drugim 😬 jestem ciekawa co jeszcze się człowiek po drodze o sobie dowie 🤷‍♀️🤣
 
Do góry