reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A jak się przyjmuje ten olej z czarnuszki? Tak po prostu przez cały cykl? I ile tego brać? Na co on pomaga kobietom a mężczyznom? Mam duży problem z brakiem śluzu wiec potrzebuje pomocy w tym temacie, a używanie żelu podczas stosunki jakoś mnie nie zachęca tylko bardziej by mnie to wkurzało
 
reklama
A jaki % plemnikow powinien byc taki minimalny zeby byly dobre wyniki ? Chodzi mi o prawidlowe, bo tak jak Gryfin pisze ze 8% prawidlowe, a 92 % nieprawidlowe i wyglada na to ze jest dobrze, nie powinien byc to wiekszy odsetek czy patrzy sie na calosc badania ? Tak pytam bo meza jeszcze nie badalam i sie nie orientuje 🤪
 
A jak się przyjmuje ten olej z czarnuszki? Tak po prostu przez cały cykl? I ile tego brać? Na co on pomaga kobietom a mężczyznom? Mam duży problem z brakiem śluzu wiec potrzebuje pomocy w tym temacie, a używanie żelu podczas stosunki jakoś mnie nie zachęca tylko bardziej by mnie to wkurzało
olej z czarnuszki z sokiem pomidorowym, podobno dziala cuda u mezczyzn. Lyzka oleju do szklanki soku.
Dla kobiet swiezo mielone siemie lniane, dodawane do potraw czy koktajli, jogurtow, itp.
 
A jaki % plemnikow powinien byc taki minimalny zeby byly dobre wyniki ? Chodzi mi o prawidlowe, bo tak jak Gryfin pisze ze 8% prawidlowe, a 92 % nieprawidlowe i wyglada na to ze jest dobrze, nie powinien byc to wiekszy odsetek czy patrzy sie na calosc badania ? Tak pytam bo meza jeszcze nie badalam i sie nie orientuje 🤪
Też myślałam kiedyś, że 8% to strasznie mało a 92% nieprawidłowych przyprawiłoby mnie o zawał serca 🤯 ale takie są normy laboratoryjne i widocznie tak ma być i tyle wystarczy 😉
 
A jaki % plemnikow powinien byc taki minimalny zeby byly dobre wyniki ? Chodzi mi o prawidlowe, bo tak jak Gryfin pisze ze 8% prawidlowe, a 92 % nieprawidlowe i wyglada na to ze jest dobrze, nie powinien byc to wiekszy odsetek czy patrzy sie na calosc badania ? Tak pytam bo meza jeszcze nie badalam i sie nie orientuje [emoji2957]
Norma to podobno 4%
 
olej z czarnuszki z sokiem pomidorowym, podobno dziala cuda u mezczyzn. Lyzka oleju do szklanki soku.
Dla kobiet swiezo mielone siemie lniane, dodawane do potraw czy koktajli, jogurtow, itp.
Ja mam nasiona czarnuszki i dodajemy je sobie do kanapek, pasty jajecznej, spaghetti, zup, sałatek w sumie do wszystkiego 😁 bardzo Nam smakuje 😋
 
reklama
Do góry