reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny 💛 od rana jestem załatana nawet nie miałam czasu się z Wami przywitać 😔 Nie ma jeszcze wyników, jak mąż wróci z pracy mówi, że zadzwoni do kliniki i sprawdzi o co chodzi 😔
Chyba maja tam jakiś bałagan, bo mój miał dostać odrazu w sobotę po badaniu SMS z danymi do logowania i nic nie dostał dziś zadzwonił to okazało się ze coś złe wprowadzili :/
 
IMG_20210202_151001.jpg
IMG_20210202_151042.jpg

Chyba nie ma się do czego przyczepić 😁❤️ Morfologia 8% to chyba dobrze nie? Jeśli się znacie na tym, to proszę napiszcie mi coś ☺️
 
Ostatnia edycja:
Zobacz załącznik 1233785Zobacz załącznik 1233786
Chyba nie ma się do niczego przyczepić 😁❤️ Morfologia 8% to chyba dobrze nie? Jeśli się znacie na tym, to proszę napiszcie mi coś ☺️

Naprawdę dobre wyniki, wysoka koncetracja, morfologia ponad normy, jeżeli Cię to uspokoi, jest dużo dużo lepiej niż u nas 🙂nic, tylko brać się do roboty 😁 cieszę się bardzo, czekam na dwie krechy ❤️

My na etapie rozważań, in vitro czy inseminacja.. 18 lutego mamy wizytę u Pani ginekolog, tutaj u nas w Niemczech, będziemy debatować. Pozdrawiam Cię serdecznie 😘
 
reklama
O kolejną staraczka z Niemiec [emoji16]
Pozdrawiam z Hessen okolice Kassel [emoji6]
Naprawdę dobre wyniki, wysoka koncetracja, morfologia ponad normy, jeżeli Cię to uspokoi, jest dużo dużo lepiej niż u nas [emoji846]nic, tylko brać się do roboty [emoji16] cieszę się bardzo, czekam na dwie krechy [emoji3590]

My na etapie rozważań, in vitro czy inseminacja.. 18 lutego mamy wizytę u Pani ginekolog, tutaj u nas w Niemczech, będziemy debatować. Pozdrawiam Cię serdecznie [emoji8]
 
Do góry