reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Będę wychwalać pod niebiosa ten olej. Po kilku dniach stosowania miałam tyle śluzu (zazwyczaj sachara) że tylko dzięki temu się zorientowałam że mam owu już w 8 dc. Po dwóch tygodniach pozytywny test ciążowy więc mi mega pomógł nie przeoczyć owulacji.
Hej [emoji4] Tabletki olej z wiesiołka jakie u Was cuda czynią? Ja dostałam na uregulowanie hormonów (ból piersi)
 
Miłego dnia dla Was kochane 💛💛 Jak się czujecie? Który dc?
Ja 28dc, wstrzymuje się do piątku z testowaniem *cykle 29dn.
Bóle jajnikow ustapily (towarzyszyły mi od owulacji). Od wczoraj delikatne plamienie, kawa z mlekiem.
Studzę emocje, ale chcialabym żeby okazało się to.implementacją.
 
Ja 28dc, wstrzymuje się do piątku z testowaniem *cykle 29dn.
Bóle jajnikow ustapily (towarzyszyły mi od owulacji). Od wczoraj delikatne plamienie, kawa z mlekiem.
Studzę emocje, ale chcialabym żeby okazało się to.implementacją.
Trzymam kciuki za Ciebie ✊ ale jeśli kolor to kawa z mlekiem to raczej nie implantacja*, bo z tego co kojarzę to wtedy, pojawia się żywy, czerwony kolor 😉
 
O właśnie jak tam po wizycie?
Ja stosowałam olej z Wiesiołka na ilość i jakość śluzu płodnego.
wizyta jak wizyta, stwierdziła ze są dwa pecherzyki dominujące i mam przyjść za tydzień sprawdzić narazie 12 i 13 mm. Usg zrobi jak nie przestaną piersi bolec. Bo właśnie miesiąc temu miałam i było wszystko ok... trochę się zawiodłam, miałabym już spokój ale No cóż.
 
Trzymam kciuki za Ciebie ✊ ale jeśli kolor to kawa z mlekiem to raczej nie implantacja*, bo z tego co kojarzę to wtedy, pojawia się żywy, czerwony kolor 😉
Niech się dzieje wolą nieba, jak teraz się nie uda, walczymy dalej. 😊
W temacie implantacji, co do kolorów plamienia spora gama. Jak ze wszystkim, ile osób tyle opcji.
 

Załączniki

  • 20210202_132929.jpg
    20210202_132929.jpg
    119,7 KB · Wyświetleń: 67
Wróciłam po kilku dniach nieobecności. Miałam @ ale już jestem po i oczywiście znowy działamy. Robie testy na owulacje i chyba tu byl nasz problem. Wedlug lalendarza owulacja powinna mi przypaść za 2 dni natomiast test owulacyjny nie pokazuje tego więc prawdopodobnie mam przesuniete owulacje stąd brak efektów. Na testach uwulacyjnych jest napisane, że jak wyjdzie pozytywny do w ciagu 24 h powinna byc owulacja. Moze teraz się uda :) No oczywiście starania mimo braku owulacji i tak sa 😁 Trzymam kciuki za wszysykie ;)
 
reklama
Do góry