reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny, podrzucicie jakieś info o oleju z czarnuszki? Na co, jak brać, ile i kiedy ? :)
Dobrze wpływa na plemniki i ogólnie ma bardzo dużo wartości odżywczych. Mój mąż od kolki dni właśnie bierze 2 łyżeczki dziennie, i go podziwiam😁 bo jak spróbowałam na lyzeczce tego oleju to dla mnie jest mega ohydny, fuj 😝
 
Niestety ostatnie 2 tygodnie to miałam bardzo ciężki czas w pracy i w domu i nie miałam kiedy tu wejść, nie będę nadrabiać tych 100 nieprzeczytanych stron, bo musiałabym cale popołudnie tu spędzić a na to nie mam czasu;)
U mnie 7dc, 2 cykl starań na BB , + stymulacji hormonalnej+ monitoring owulacji, Z nowych wieści to stary był u lekarza i ma prostotę powiększoną 4,5cm, lekarz noc nie kazał robić tylko kontrolowac a na "zajscie" łykac fertilman. Ja w środę mam pierwsze USG a w piątek endokrynologa-diabetologa. Nie wiem czy pisałam z racji ze mam już (zaraz 37 lat, a stary 38)i od prawie 9 lat się staramy o pierwsze dziecko, to dajemy sobie ostatni rok na próby, jak się nie uda to dopuszczamy.
witajcie ja tez w maju skończę 37 lat.. i też zaczęłam w styczniu pierwszy cykl starań. Ciekawa jestem jak to będzie bo wiek już swoje robi
 
reklama
Do góry