reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Też mam jutro gina[emoji4]
Mam wrażenie, że owulke miałam w 9 albo 10 dniu cyklu, ale jutro się wszystkiego dowiem. Jutro będę miała 12dc
ostatni test wzięłam (wiem, ze jest noc) 🤣 i go zalałam... 😂 nie mogę się doczekać aż wybije 11 jutro i sprawdzimy wszystko nie liczę już na cud ale piersi mnie praktycznie nigdy na 🐵 czy na owulke nie bolały... od 3 miesiączek zaczęły. Wszystko się zmienia z wiekiem pewnie ale nigdy nie rozumiałam ze kogoś bolą piersi to teraz mam 😬
 
No to musisz sobie jeszcze poczekać [emoji16][emoji16][emoji16]oj znam tą niecierpliwość [emoji28][emoji28][emoji28]
Ja dopiero na 16:30 mam.
ostatni test wzięłam (wiem, ze jest noc) [emoji1787] i go zalałam... [emoji23] nie mogę się doczekać aż wybije 11 jutro i sprawdzimy wszystko nie liczę już na cud ale piersi mnie praktycznie nigdy na [emoji204] czy na owulke nie bolały... od 3 miesiączek zaczęły. Wszystko się zmienia z wiekiem pewnie ale nigdy nie rozumiałam ze kogoś bolą piersi to teraz mam [emoji51]
 
A ja jestem podłamana 😞😪
Wczoraj o 21 byłam u ginekologa.
W czwartek byłam w 12 dc na monitoringu pęcherzyk 14 mm
w sobotę miałam zastrzyk
a wczoraj ginekolog mówi ze pęcherzyk dalej jest w tej samej wielkości ...😶
 
To pierwszy monitoring?
Drugi
Ale na pierwszym nie dotarłam na kolejna wizytę sprawdzić Czy pękł bo dopadło mnie przeziębienie - wiec zrobiłam progesteron który wyszedł bliski 7.
Lekarz kazał mi brać duphaston od dzisiaj przez 10 dni - aby się cykl nie rozlegulowal
I od kolejnego cyklu mam brać lamette od 2 do 7 dc i przyjść na monitoring w 12 dc😶
Czy jest tu ktoś kto brał lamette- są efekty??napiszcie
 
Drugi
Ale na pierwszym nie dotarłam na kolejna wizytę sprawdzić Czy pękł bo dopadło mnie przeziębienie - wiec zrobiłam progesteron który wyszedł bliski 7.
Lekarz kazał mi brać duphaston od dzisiaj przez 10 dni - aby się cykl nie rozlegulowal
I od kolejnego cyklu mam brać lamette od 2 do 7 dc i przyjść na monitoring w 12 dc😶
Czy jest tu ktoś kto brał lamette- są efekty??napiszcie
Ja brałam nie lamette ale letrozol bluefish (ten sam skład) plus miovelia nać. Urosly mi po nim 3 pęcherzyki więc efekt był , ale niestety się w tym miesiącu nie udało :(:(
 
reklama
Do góry