reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć.
Przywitam się z Wami i ja ;) z mężem zaczęliśmy starania od stycznia.. właściwie to wyszło dosyć spontanicznie, aplikacja pokazała mi, że akurat wtedy mam owu i zabraliśmy się do pracy. Niestety wczoraj dostałam okresu, więc owulacja musiała być wcześniej i się nie wstrzeliliśmy. Ale kobieca psychika potrafi płatać figle, miałam wiele ( teraz juz wiem ) wyimaginowanych obajów, więc w tym miesiącu podchodzę już do tego z chłodniejszą głową. Na początku marca będę miała 24 lata, więc mam nadzieję, że dostanę piekny prezent urodzinowy w postaci 2 kreseczek ;) Nie mam dzieci, nigdy też się nie starałam i dopiero teraz nadrobiłam zaległości. Nie spodziewałam się, że to aż tak trudne. Miłego dnia dziewczynki i do usłyszenia! ;)
 
Niestety ostatnie 2 tygodnie to miałam bardzo ciężki czas w pracy i w domu i nie miałam kiedy tu wejść, nie będę nadrabiać tych 100 nieprzeczytanych stron, bo musiałabym cale popołudnie tu spędzić a na to nie mam czasu;)
U mnie 7dc, 2 cykl starań na BB , + stymulacji hormonalnej+ monitoring owulacji, Z nowych wieści to stary był u lekarza i ma prostotę powiększoną 4,5cm, lekarz noc nie kazał robić tylko kontrolowac a na "zajscie" łykac fertilman. Ja w środę mam pierwsze USG a w piątek endokrynologa-diabetologa. Nie wiem czy pisałam z racji ze mam już (zaraz 37 lat, a stary 38)i od prawie 9 lat się staramy o pierwsze dziecko, to dajemy sobie ostatni rok na próby, jak się nie uda to dopuszczamy.
 
9 lat to aż rok dłużej niż My się staraliśmy o synka. A może jakieś konkretniejsze badania by już się Wam przydały. Zresztą po tak długim czasie to już możecie iść do kliniki leczenia niepłodności. Może ten ostatni rok spróbować właśnie w Klinice?
Niestety ostatnie 2 tygodnie to miałam bardzo ciężki czas w pracy i w domu i nie miałam kiedy tu wejść, nie będę nadrabiać tych 100 nieprzeczytanych stron, bo musiałabym cale popołudnie tu spędzić a na to nie mam czasu;)
U mnie 7dc, 2 cykl starań na BB , + stymulacji hormonalnej+ monitoring owulacji, Z nowych wieści to stary był u lekarza i ma prostotę powiększoną 4,5cm, lekarz noc nie kazał robić tylko kontrolowac a na "zajscie" łykac fertilman. Ja w środę mam pierwsze USG a w piątek endokrynologa-diabetologa. Nie wiem czy pisałam z racji ze mam już (zaraz 37 lat, a stary 38)i od prawie 9 lat się staramy o pierwsze dziecko, to dajemy sobie ostatni rok na próby, jak się nie uda to dopuszczamy.
 
Hej. Jutro u mnie 7dc. Mam cykle 28-29dniowe. Kiedy warto zacząć robić testy owulacyjne? Kiedyś już stosowałam, ale dopiero jak poczytałam tu na forum to pomyślałam że warto się do nich przekonać. Zauważyłam u siebie już śluz płodny, może od jutra? Ktoś coś podpowie?
 
reklama
Do góry