reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
WOW serio tak szybko?
Właśnie miałam pytać czy ktoś wie teoretycznie kiedy po Clo powinna wystąpić owulka. Biorę dzisiaj 3dzień (7dc) i nie wiem nawet kiedy powinnam zacząć robić testy owu.
Ja w przyszłym tygodniu idę na monitoring. Dowiem się wtedy co jest grane. Gin kazał wybrać do końca clo tak jak było zaplanowane czyli jutro ostatni dzień.
Przy clo radzę iść do gina bo można łatwo przestymulować jajniki i mogą tworzyć się torbiele
 
Ja w przyszłym tygodniu idę na monitoring. Dowiem się wtedy co jest grane. Gin kazał wybrać do końca clo tak jak było zaplanowane czyli jutro ostatni dzień.
Przy clo radzę iść do gina bo można łatwo przestymulować jajniki i mogą tworzyć się torbiele
Nie wydaje mi się żebym przy mojej nadwadze po 1 tabletce przestymulowała jajniki. Bardziej wydaje mi się, że w ogóle mnie nie wzruszy i dalej nie będę miała owulki. No nic dzięki, widzę że każdy różnie reaguje na Clo i nie ma zasady co do tego kiedy ewentualną owulka wystąpi.
 
Dziękuję dziewczyny za wszystkie gratulacje... Nie mam dziś nawet za bardzo czasu żeby tu posiedzieć, poczytać i odpisywać [emoji57]
Powiem wam że dzisiaj nawet po pracy zrobiłam ostatni test jaki miałam i pięknie widać odrazu było. Zobacz załącznik 1232371


Teraz widzę. Gratuluję i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. 👍😀
 
Przy poprzedniej próbie z clo z której mam synka brałam po jednej tabletce. Miałam nadwagę około 15kg. Mimo iż dostałam wtedy również zastrzyk na pęknięcie to jeden pęcherzyk pękł, a z drugiego powstała torbiel. Także nigdy nic nie wiadom[emoji6]
Co do owulacji no to faktycznie nie u wszystkich clo zadziała jednakowo niestety
Nie wydaje mi się żebym przy mojej nadwadze po 1 tabletce przestymulowała jajniki. Bardziej wydaje mi się, że w ogóle mnie nie wzruszy i dalej nie będę miała owulki. No nic dzięki, widzę że każdy różnie reaguje na Clo i nie ma zasady co do tego kiedy ewentualną owulka wystąpi.
 
reklama
Do góry