reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziękuję dziewczyny za wszystkie gratulacje... Nie mam dziś nawet za bardzo czasu żeby tu posiedzieć, poczytać i odpisywać [emoji57]
Powiem wam że dzisiaj nawet po pracy zrobiłam ostatni test jaki miałam i pięknie widać odrazu było.
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1611927159102_6760912531132464085.jpeg
 
reklama
Kochana, nie poddawaj się 😘 ja mam podobnie - minęło pół roku odkąd zaczęliśmy się starać i nic, ani widu ani słychu jakiegoś bobasa... Badania w porządku, owulacja jest, mąż suple łyka, a nic z tego nie ma I też zaczynam się niecierpliwić I odpuszczać jednocześnie, jakby przestało mi się chcieć. Strasznie się katuję za to, bo nadal chcę być mamą, chce mieć swoje dzieciątko, chce zajść w tę upragnioną ciążę, ale skoro nam to nie wychodzi to może nie jest nam to dane? Czuję się zrezygnowana, bo mimo staran, badań, suplementów I innych wspomagaczy po prostu nie wychodzi. Nie jesteś sama kochana, strzelajcie dalej a ustrzelicie 🥰
kochana, nie jesteś sama naprawdę 😊 ja założyłam konto tutaj bo czuje się zrozumiana i nie inna od wszystkich... przypomniało mi się, jak się bałam, ze mogę być w ciąży... a teraz chciałabym bardzo... człowiek jest dziwny.. zawsze wyjdzie odwrotnie niż chcesz. Ja sama się oszukuje żeby się nie nakręcać i przestać myśleć ale ciężko... a humory mam straszne zależne oczywiście od dnia cyklu bo albo wyszło, albo wyjdzie i najgorsze NIE wyszło... przenigdy bym siebie nigdy wcześniej nie widziała na takim forum z takim problemem, który dotyka tak wiele kobiet...
śle Wam dziewczyny buziaki i trzymam kciuki za nas wszystkie w następnym cyklu ❤️❤️❤️
 
kochana, nie jesteś sama naprawdę 😊 ja założyłam konto tutaj bo czuje się zrozumiana i nie inna od wszystkich... przypomniało mi się, jak się bałam, ze mogę być w ciąży... a teraz chciałabym bardzo... człowiek jest dziwny.. zawsze wyjdzie odwrotnie niż chcesz. Ja sama się oszukuje żeby się nie nakręcać i przestać myśleć ale ciężko... a humory mam straszne zależne oczywiście od dnia cyklu bo albo wyszło, albo wyjdzie i najgorsze NIE wyszło... przenigdy bym siebie nigdy wcześniej nie widziała na takim forum z takim problemem, który dotyka tak wiele kobiet...
śle Wam dziewczyny buziaki i trzymam kciuki za nas wszystkie w następnym cyklu ❤️❤️❤️

O tak, pamietam kilka lat temu jak mimo zabezpieczeń panikowałam że jestem w ciąży 🙈 wtedy myślałam, że to wszystko takie hop siup i mimo gumki na pewno coś się przedostało 😂
 
W tym miesiącu moja lekarka chce sprawdzić inne badania, a jak to nie przyniesie nam odpowiedzi to czeka mnie drożność, ale więcej będe wiedzieć 17.02. Jak cos to od razu będe dawać znać. Pamiętaj, że przed drożnością konieczne jest wykonanie wymazu bakteriologicznego z kanału szyjki, jeśli cos w wymazie wyjdzie to w pierwszej kolejności to trzeba wyleczyć a czasem to może trwac. Ja też się ucieszyłam jak usłyszałam, ze jest możliwość skorzystania ze znieczulenia, bo ja mam bardzo bardzo niski próg bolu ;)

A jakie badania będziesz robić? U mnie gin zdiagnozowała właśnie te cykle bezowulacyjne. W 1 cyklu z owulacja nie udało się 🤷🏻‍♀️ Teraz jestem w trakcie drugiego, ale podchodzę na luzie, byleby w końcu zaskoczyło i nie trzeba było robić żadnych zabiegów itp.
Chodzi o cytologię czy to jakieś inne dodatkowe badanie? Cytologię niedawno robiłam i było wszystko ok.
 
A jakie badania będziesz robić? U mnie gin zdiagnozowała właśnie te cykle bezowulacyjne. W 1 cyklu z owulacja nie udało się 🤷🏻‍♀️ Teraz jestem w trakcie drugiego, ale podchodzę na luzie, byleby w końcu zaskoczyło i nie trzeba było robić żadnych zabiegów itp.
Chodzi o cytologię czy to jakieś inne dodatkowe badanie? Cytologię niedawno robiłam i było wszystko ok.
Na poczatku cyklu musialam zrobic homocysteine, progesteron, witamine d i te przeciwciala przciwplemnikowe, w polowie cyklu ide na wrogosc sluzu a miedzy 16 a 23 dniem cyklu mam zrobic jeszcze badanie ANA2. W tym cyklu mam tez monitoring. 3mam za Ciebie kciuki.
 
Dzisiaj dopiero 6dc od wczoraj biorę clo, robię testy od niedzieli(bo @ była wyjątkowo słaba i trwała 3dni) do dziś były bladziochy ledwo widoczne, dosłownie cień, a przed chwilą Zrobiłam i jest bardzo ładna widoczna drugą kreska. Chyba jutro muszę do gina zadzwonić[emoji849]
WOW serio tak szybko?
Właśnie miałam pytać czy ktoś wie teoretycznie kiedy po Clo powinna wystąpić owulka. Biorę dzisiaj 3dzień (7dc) i nie wiem nawet kiedy powinnam zacząć robić testy owu.
 
reklama
Ooo tak! Albo ze tabletki anty nie zadziałały 🤣 I pomyśleć że kiedyś rozważałam podwiazanie jajowodów... Ale obudził się we mnie instynkt I co poradzisz, trzeba działać 😅 czasem mam w głowie myśl że nie będę dobrą mamą, ze jestem za młoda, że za mało doświadczyłam w życiu... Mam nadzieję po prostu że jak już to bobo będzie to intuicja mi podpowie co robić.
A ile masz lat ze tak myslisz ? 🙂. Wiek to tylko liczby, pomimo mlodego wieku mozna byc bardzo dojrzalym. Ja zostalam mama po raz pierwszy kiedy bylam bardzo mloda i tez mialam obawy ale jeszcze bardziej chcialam tego dziecka i sie nie pomylilam, uwazam ze sie super odnalazlam w roli mamy ☺️
 
Do góry