reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Najlepsze jest to że mi nawet jakoś szczególnie nie zależy czy zobaczę 2 kreski w tym cyklu czy 10 cykli później [emoji13] ja jestem po prostu niecierpliwa i chciałabym już wiedzieć czy tak czy nie [emoji85][emoji85] siknac i mieć z głowy [emoji23]
Ahhh, w sumie to tak jak mój mąż 🤣 On tez by chcial wiedziec, a najlepiej to juz zaraz po stosunku 😅
 
reklama
A na prolaktyne coś bierzesz? Też miałam wysoka, i brałam dostinex,pomogło. Ja z kolei mam krwawienia w dni płodne nie wiadomo skąd... Wczoraj też dostałam i nie wiem czy na pewno inseminacja dzisiaj się odbędzie[emoji24]miałaś przed inseminacja jeszcze usg?
Tak, biorę bromergon.
Może to plamienia okolouwulacyjne?
Ja miałam tak że w środę inseminacja a w poniedziałek byłam na USG, wyszło że mam 3 pecherzyki i dostałam ovitrelle na pęknięcie.
W środę już nie miałam usg, potem też nie mówili żebym przyszła do kontroli ani nic.
Więc 2 tyg czekania.
A no i jeszcze biorę teraz luteinę.
To trzymam kciuki żeby doszlo do inseminacji, daj znać czy się uda :) :)
 
Tak, biorę bromergon.
Może to plamienia okolouwulacyjne?
Ja miałam tak że w środę inseminacja a w poniedziałek byłam na USG, wyszło że mam 3 pecherzyki i dostałam ovitrelle na pęknięcie.
W środę już nie miałam usg, potem też nie mówili żebym przyszła do kontroli ani nic.
Więc 2 tyg czekania.
A no i jeszcze biorę teraz luteinę.
To trzymam kciuki żeby doszlo do inseminacji, daj znać czy się uda :) :)
Tylko ze jest to bardziej krew i temu się niepokoję :(
 
Szanse są, jutro podchodzimy do inseminacji, nie wiem czy jeśli się nie uda to będziemy próbować jeszcze kolejnych czy może już in vitro... Nasienie męża jest dość słabe.. Ale pracujemy nad tym, dieta witaminy itp. Dzisiaj miałam badanie i okazało się że poziom Lh jest za niski więc dostałam zastrzyk na pęknięcie, więc z owulacjątm też słabo.. Dzieci jeszcze nie mamy, skończę w tym roku 31 lat a z mężem razem jesteśmy już 11(w tym 5 lat po ślubie) :)

Kciuki za to, żeby się wszystko udało. 👍
 
Wiem, wiem! Ale coś Cię tu nie widziałam jakiś czas i dlatego myslalam, ze zbladzila 😅 Pozniej do mnie dotarło, ze raczej nie mozna oznaczyć kogoś kto nie jest w tym wątku chyba ze mozna 😅 :)
Można oznaczyć. :) Nieważne, czy ktoś jest w wątku czy nie. A my kupiliśmy mieszkanie nowe w deweloperce, odebraliśmy klucze w poniedziałek zeszły i nie mam czasu na nic. 😆 Bo tam remont od zera, bo to goły beton i ściany. Przez tydzień zeszły to oglądanie płytek w sklepach, Castorama, sami gruntowalismy ściany, obklejanie wszystkiego... Teraz gładzie będziemy robić. 🙈 Pewnie z 2 miesiące zanim ogarniemy do stanu używalności...
 
reklama
Hej witam wszystkie staraczki w ten piękny dzień. Powtórzyłam test rano i kreska zdecydowanie ściemniała 🙊😭
COLLAGE_20210123_094332.jpg
 
Do góry