reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dawno sie nie odzywałam, gratuluje tym co się udało :), u mnie dzis 15dc i testy owu negatywne a jajnik bolał jak głupi więc sama nie wiem, zobaczymy za 14 dni czy cos z tego wyszło

Jesli chodzi o nowa prywatną grupę to tez dwa razy prosiłam o dostęp i go nie dostałam, rozumiem, że dziewczyny sobie wybrały kto tam jest, tylko, że pisanie o tworzeniu grupy na tym forum wiele z nas odebrało jako zaproszenie do niej (w tym ja) i pewnie dlatego są/były kwasy. Ignorowanie prosby o dostep lub usuwanie z grupy bez słowa jest mega słabe, wiele z nas tutaj piszących też pewnie potrafi napisac post tak, że innym pojdzie w pięty tylko po co? :)

A co do urojonych ciąż, implementacji itd, to niestety mniej doświadczone koleżanki okres traktują jak implementację bo się naczytały w necie ze implementacja może przypominać okres więc też miejmy to na uwadze, i niech pierwsza mnie zlinczuje, ta, która nie doszukiwała się ciązy przy bólach jak na okres lub tydzień po owulacji

Dobra tyle. Wracam do czytania zaległych postów
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
🙂
mam pytanie, czy da się brać "za dużo" kwasu foliowego? Biorę suplement Inofem głównie dla inozytolu ale jest w nim malą dawka 200 kwasu foliowego. Muszę włączyć jod,witaminę B i D i znalazłam taki suplement ale jest w nim 800 jednostek kwasu foliowego. Czy to już będzie przegięcie
😉
?
 
Ja przekoksowałam z kwasem foliowym bardzo (ale brałam 5 mg zgodnie z zaleceniem eks-lekarza). Teraz jestem na detoksie z kwasu bo wyszło mi w badaniu powyżej 24 a jak zrobiłam kwas foliowy w erytrocytach to miałam powyżej 800. Sprawdź może poziom we krwi i wtedy będziesz wiedziała. Dużo dziewczyn bierze 800 i jest ok.
hej
[emoji846]
mam pytanie, czy da się brać "za dużo" kwasu foliowego? Biorę suplement Inofem głównie dla inozytolu ale jest w nim malą dawka 200 kwasu foliowego. Muszę włączyć jod,witaminę B i D i znalazłam taki suplement ale jest w nim 800 jednostek kwasu foliowego. Czy to już będzie przegięcie
[emoji6]
?
 
Ja przekoksowałam z kwasem foliowym bardzo (ale brałam 5 mg zgodnie z zaleceniem eks-lekarza). Teraz jestem na detoksie z kwasu bo wyszło mi w badaniu powyżej 24 a jak zrobiłam kwas foliowy w erytrocytach to miałam powyżej 800. Sprawdź może poziom we krwi i wtedy będziesz wiedziała. Dużo dziewczyn bierze 800 i jest ok.
Ja również biorę 800 i jest ok.
 
reklama
Ja przekoksowałam z kwasem foliowym bardzo (ale brałam 5 mg zgodnie z zaleceniem eks-lekarza). Teraz jestem na detoksie z kwasu bo wyszło mi w badaniu powyżej 24 a jak zrobiłam kwas foliowy w erytrocytach to miałam powyżej 800. Sprawdź może poziom we krwi i wtedy będziesz wiedziała. Dużo dziewczyn bierze 800 i jest ok.
Ja biorę omegamed Optima start i tam jest 400 kwasu foliowego aktywnego i 400 zwykłego. Ale chyba przy najbliższej okazji zbadam poziom co by nie przesadzić. 😉
 
Do góry