reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny pytanie do tych co biorą olej wz wiesiołka. Jak bierzecie? I mnie na pudełku nie ma dawkowania. Na razie biorę dwa razy dziennie Mam oeparol. W dniu owulacji odstawić tak?

Ja stosowałam zgodnie z tym [emoji116]
IMG_5450.jpg
 
reklama
Dawno sie nie odzywałam, gratuluje tym co się udało :), u mnie dzis 15dc i testy owu negatywne a jajnik bolał jak głupi więc sama nie wiem, zobaczymy za 14 dni czy cos z tego wyszło

Jesli chodzi o nowa prywatną grupę to tez dwa razy prosiłam o dostęp i go nie dostałam, rozumiem, że dziewczyny sobie wybrały kto tam jest, tylko, że pisanie o tworzeniu grupy na tym forum wiele z nas odebrało jako zaproszenie do niej (w tym ja) i pewnie dlatego są/były kwasy. Ignorowanie prosby o dostep lub usuwanie z grupy bez słowa jest mega słabe, wiele z nas tutaj piszących też pewnie potrafi napisac post tak, że innym pojdzie w pięty tylko po co? :)

A co do urojonych ciąż, implementacji itd, to niestety mniej doświadczone koleżanki okres traktują jak implementację bo się naczytały w necie ze implementacja może przypominać okres więc też miejmy to na uwadze, i niech pierwsza mnie zlinczuje, ta, która nie doszukiwała się ciązy przy bólach jak na okres lub tydzień po owulacji

Dobra tyle. Wracam do czytania zaległych postów

Ja się nie doszukiwalam [emoji16] a informacje o założeniu prywatnej grupy w ramach otwartej są praktykowane na każdym innym wątku na mamowych również, na innym ciekawym gdzie podczytywalam tez tak było, ale z uwagi na to, ze się nie udzielałam ani mnie nie zaproszono, ani by mnie nie przyjęto, bo na wstępie zaznaczono, ze grupa będzie tylko dla aktywnych, które już zdążyły się poznać i chcą ze sobą rozmawiać bardziej prywatnie i bardziej otwarcie [emoji6] nie ma się o co fochać [emoji6]
 
hej
🙂
mam pytanie, czy da się brać "za dużo" kwasu foliowego? Biorę suplement Inofem głównie dla inozytolu ale jest w nim malą dawka 200 kwasu foliowego. Muszę włączyć jod,witaminę B i D i znalazłam taki suplement ale jest w nim 800 jednostek kwasu foliowego. Czy to już będzie przegięcie
😉
?
Ja pije inofem i biorę pregna start :)
 
Hej dziewczyny i ja chętnie do was dołączę 😁 przeczytałam prawie wszystkie wpisy 😱 pomijając różne gownoburze co dało około polowe komentarzy 😅 Dobra to powiem coś o sobie. Mam 28 lat i jest to nasz 4cs. Miesiączki regularnie co 28 dni wiec jak narazie nie było okazji żeby testować. Dzisiaj 11dc i mam nadzieję, ze w końcu zobaczymy upragnione II kreseczki czego życzę wam wszystkim
 
Hej dziewczyny i ja chętnie do was dołączę [emoji16] przeczytałam prawie wszystkie wpisy [emoji33] pomijając różne gownoburze co dało około polowe komentarzy [emoji28] Dobra to powiem coś o sobie. Mam 28 lat i jest to nasz 4cs. Miesiączki regularnie co 28 dni wiec jak narazie nie było okazji żeby testować. Dzisiaj 11dc i mam nadzieję, ze w końcu zobaczymy upragnione II kreseczki czego życzę wam wszystkim

Obyś zagościła tu na krótko [emoji3590]
 
reklama
Do góry