reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

WItam Was :)

my aktualnie już 14 cykl starań, to mój 4 cykl z duphastonem, dziś 22 d.c. jak zawsze w takich dniach nie umiem niczym innym zająć głowy, myślę ciągle czy się udało.. dzieci zawsze były moim marzeniem. W tym cyklu zdecydowałam się na testy owulacyjne, nie wiem czy to dobrze, różne opinie słyszałam. 11 D.C miałam wizytę u ginekologa, był piękny pęcherzyk i ładne endometrium, powiedział, że owulacja powinna być za 2-3 dni (czyli 13-14 dzień cyklu). Według testów owulacyjnych była chyba około 15d.c jeżeli dobrze interpretuje testy.

Tez tak interpretuje te testy , kochana No nic teraz jeszcze poprawcie ❤️❤️ II czekamy na testowanko ❤️
 
reklama
Hej kochane ,
Chciałabym do Was dołączyć ;) chodź chyba chwilkę za późno :)
O fasolkę staramy się od 3 lat , diagnoza to wrogość śluzu i inne przyczyny , 3 nieudane iui i nagle padło magiczne stwierdzenie nic teraz już nie zostało , przygotowujemy się do invitro 💁‍♀️ Wiec ok , ale stwierdziliśmy ze dopiero po weselu się będziemy startowali z invitro czyli po Maju 🙃 w grudniu normalnie okres dostałam i daliśmy sobie spokój ze staraniami i innymi oczekując Maja i startu z procedura ;)
Aż tu nagle 15 stycznia coś mnie podkusiło żeby zrobić ostatni test który miałam w domu po tych wszystkich staraniach i jakie było moje zdumienie jak pojawiła się dość słaba kreseczka , co oczywiście na początku zwaliłam na pewnie zepsuty test 😂 wiec poszłam na betę i tu Buh 15 stycznia beta 15,20 🙈znowu szok oczywiście niedowierzanie i wczoraj beta czyli po 48h 44,36 . Jak na razie przyrost ładny , nie nakręcam się ale głowa jaki szok 🙈


Za was wszystkie kochane trzymam ogromne kciukaski za testowania i mam nadzieje , ze uda nam się wszystkim doczekać małych fasolek i ich dobrego wzrostu ❤️ Ale się rozpisałam 🙈

Gratuluję i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. 👍
 
Hej kochane ,
Chciałabym do Was dołączyć ;) chodź chyba chwilkę za późno :)
O fasolkę staramy się od 3 lat , diagnoza to wrogość śluzu i inne przyczyny , 3 nieudane iui i nagle padło magiczne stwierdzenie nic teraz już nie zostało , przygotowujemy się do invitro [emoji2272] Wiec ok , ale stwierdziliśmy ze dopiero po weselu się będziemy startowali z invitro czyli po Maju [emoji854] w grudniu normalnie okres dostałam i daliśmy sobie spokój ze staraniami i innymi oczekując Maja i startu z procedura ;)
Aż tu nagle 15 stycznia coś mnie podkusiło żeby zrobić ostatni test który miałam w domu po tych wszystkich staraniach i jakie było moje zdumienie jak pojawiła się dość słaba kreseczka , co oczywiście na początku zwaliłam na pewnie zepsuty test [emoji23] wiec poszłam na betę i tu Buh 15 stycznia beta 15,20 [emoji85]znowu szok oczywiście niedowierzanie i wczoraj beta czyli po 48h 44,36 . Jak na razie przyrost ładny , nie nakręcam się ale głowa jaki szok [emoji85]


Za was wszystkie kochane trzymam ogromne kciukaski za testowania i mam nadzieje , ze uda nam się wszystkim doczekać małych fasolek i ich dobrego wzrostu [emoji3590] Ale się rozpisałam [emoji85]

Witaj, trzymam kciuki!! [emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji3531]
 
nawet olej rzepokowy tłoczony na zimno ma dużo Omega 3 i jest pyszny dla mnie dodajesz do sałatek, kaszy czego chcesz, Omega 6 zazwyczaj za dużo zjadamy i mamy dysproporcje w naszym ciele, olej tez jest super ale z apteki z lodówki trzymamy go w ciemnej lodówce ale ma posmak ryby dla mnie, można kupić zwykłe tez siebie lniane które jest tańsze i mielić posypywać jedzenie
U nas bardzo dużo lnianego używamy, ok 0,5-1 l na dwa tyg 🙈 dodajemy do wszystkiego sałatek czy kaszy. Mój mąż codziennie bierze sałatkę do pracy z duża ilością oleju lnianego, nawet do owsianki potrafi dodać 🤷‍♀️
 
Hej kochane ,
Chciałabym do Was dołączyć ;) chodź chyba chwilkę za późno :)
O fasolkę staramy się od 3 lat , diagnoza to wrogość śluzu i inne przyczyny , 3 nieudane iui i nagle padło magiczne stwierdzenie nic teraz już nie zostało , przygotowujemy się do invitro 💁‍♀️ Wiec ok , ale stwierdziliśmy ze dopiero po weselu się będziemy startowali z invitro czyli po Maju 🙃 w grudniu normalnie okres dostałam i daliśmy sobie spokój ze staraniami i innymi oczekując Maja i startu z procedura ;)
Aż tu nagle 15 stycznia coś mnie podkusiło żeby zrobić ostatni test który miałam w domu po tych wszystkich staraniach i jakie było moje zdumienie jak pojawiła się dość słaba kreseczka , co oczywiście na początku zwaliłam na pewnie zepsuty test 😂 wiec poszłam na betę i tu Buh 15 stycznia beta 15,20 🙈znowu szok oczywiście niedowierzanie i wczoraj beta czyli po 48h 44,36 . Jak na razie przyrost ładny , nie nakręcam się ale głowa jaki szok 🙈


Za was wszystkie kochane trzymam ogromne kciukaski za testowania i mam nadzieje , ze uda nam się wszystkim doczekać małych fasolek i ich dobrego wzrostu ❤️ Ale się rozpisałam 🙈
Gratulacje ❤️ I życzę nudnej ciąży ☺️
 
reklama
Do góry