reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mam pytanie do Was dziewczyny może coś wiecie co ile powinno się robić testy z krwi bety ? W sensie wizytę u lekarza mam dopiero 28 stycznia :) i nie wiem ile zrobić bet do tego czasu :) dziś zrobiłam betę i progesteron :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny, ja dziś 3dc, rano byłam w laboratorium, zrobiłam FSH, LH, TSH, prolaktynę i estradiol, jak tylko będą wyniki to będę Was zapewne prosić o opinię co o nich sądzicie 😃

Nadrabiam zaległości w postach i serdecznie gratuluje dwóch kreseczek @Paulynka224 ❤️ cudowna wiadomość, niespodzianka musiała być wspaniała, kiedy dajesz sobie na wstrzymanie a tutaj dwie kreski, trzymam kciuki za Waszą dwójeczkę ❤️

Witam też serdecznie kilka nowych dziewczyn, życzę, abyście nie zagościły na staraczkach zbyt długo 😊 i prędko zobaczyły dwie kreski. 🙂

Zaczynamy przygodę z szóstym cyklem, staram się nie nakręcać i nie myśleć tylko o 'tym jednym'.. 🙄 oby się udało. 🙂

Miłego dnia, u mnie piękne słońce i od rana -14. 😁
 
Witajcie dziewczyny, ja dziś 3dc, rano byłam w laboratorium, zrobiłam FSH, LH, TSH, prolaktynę i estradiol, jak tylko będą wyniki to będę Was zapewne prosić o opinię co o nich sądzicie 😃

Nadrabiam zaległości w postach i serdecznie gratuluje dwóch kreseczek @Paulynka224 ❤️ cudowna wiadomość, niespodzianka musiała być wspaniała, kiedy dajesz sobie na wstrzymanie a tutaj dwie kreski, trzymam kciuki za Waszą dwójeczkę ❤️

Witam też serdecznie kilka nowych dziewczyn, życzę, abyście nie zagościły na staraczkach zbyt długo 😊 i prędko zobaczyły dwie kreski. 🙂

Zaczynamy przygodę z szóstym cyklem, staram się nie nakręcać i nie myśleć tylko o 'tym jednym'.. 🙄 oby się udało. 🙂

Miłego dnia, u mnie piękne słońce i od rana -14. 😁
U mnie deszcz, dzień jak co dzień 😞 i +4.
 
Cześć dziewczyny pytanie do tych co biorą olej wz wiesiołka. Jak bierzecie? I mnie na pudełku nie ma dawkowania. Na razie biorę dwa razy dziennie Mam oeparol. W dniu owulacji odstawić tak?
 
reklama
Hmm, a co mówi ulotka? [emoji13] ja plamie jak mam za mało proga, po luteinie nie plamie w ogóle, nie zdarzyło mi się w trakcie stosowania żeby się coś brązowego pojawiło. Nie wiem jak wyglada dawkowanie Duphastonu, może za mała dawka? [emoji2368] przykro mi, niestety nie pomogę
To takie oczywiste żeby przeczytać ulotkę A m ie zacmilo i zapominam o tej możliwości, jak wrócę do domu to sprawdze;) Dzięki
 
Do góry