reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, mam wyniki badań, generalnie wygląda na to, że wszystko jest w normie ale może Wam coś więcej powiedzą te wyniki:

TSH 1,48 ulU/ml - norma lab 0,27 - 4,2
FSH 6,52 mlU/ml - norma faza folikularna 3,5 - 12,5
LH 8,88 mlU/ml - norma faza folikularna 2,4 - 12,6

Estradiol 73,10 pg/ml - norma faza folikularna 12,4 - 233

Prolaktyna 13,80 ng/ml - norma 4,79 - 23,3

Coś Wam mówią te wyniki? Będę wdzięczna za sugestie 😊
 
Dziewczyny, mam wyniki badań, generalnie wygląda na to, że wszystko jest w normie ale może Wam coś więcej powiedzą te wyniki:

TSH 1,48 ulU/ml - norma lab 0,27 - 4,2
FSH 6,52 mlU/ml - norma faza folikularna 3,5 - 12,5
LH 8,88 mlU/ml - norma faza folikularna 2,4 - 12,6

Estradiol 73,10 pg/ml - norma faza folikularna 12,4 - 233

Prolaktyna 13,80 ng/ml - norma 4,79 - 23,3

Coś Wam mówią te wyniki? Będę wdzięczna za sugestie 😊
Jesteś zdrowa, wszystko w normie 👍
 
Dziewczyny, mam wyniki badań, generalnie wygląda na to, że wszystko jest w normie ale może Wam coś więcej powiedzą te wyniki:

TSH 1,48 ulU/ml - norma lab 0,27 - 4,2
FSH 6,52 mlU/ml - norma faza folikularna 3,5 - 12,5
LH 8,88 mlU/ml - norma faza folikularna 2,4 - 12,6

Estradiol 73,10 pg/ml - norma faza folikularna 12,4 - 233

Prolaktyna 13,80 ng/ml - norma 4,79 - 23,3

Coś Wam mówią te wyniki? Będę wdzięczna za sugestie 😊

FSH powinno być wyższe od lh. W którym dc badania?
Tsh idealne 😉
 
Reszta wyników jest ładna więc dobrze by było przyjrzeć się po prostu owulacji masz potwierdzona na usg?

Sugeruję się jedynie testami owulacyjnymi, podczas owulacji pojawia się ból w podbrzuszu i śluz, więc raczej wiem, kiedy ta owulacja się pojawia. 🙂 dajemy sobie jeszcze chwilkę czasu, aktualnie będzie to 6 cykl starań, mąż robi na dniach wyniki nasienia, jeżeli wszystko będzie dobrze a ciąży nadal nie będzie, wybiorę się do ginekologa, aby sprawdzić czy jest owulacja. 🙂 a mam takie pytanie, czy z tych wyników można wywnioskować czy mam jakieś problemy z PCOS? Kiedyś ginekolog mi wspomniał, że jeden jajnik wygląda mu podejrzanie, jakby delikatne PCOS, później się z tego wycofał ale taki znak zapytania w głowie został.
 
Sugeruję się jedynie testami owulacyjnymi, podczas owulacji pojawia się ból w podbrzuszu i śluz, więc raczej wiem, kiedy ta owulacja się pojawia. 🙂 dajemy sobie jeszcze chwilkę czasu, aktualnie będzie to 6 cykl starań, mąż robi na dniach wyniki nasienia, jeżeli wszystko będzie dobrze a ciąży nadal nie będzie, wybiorę się do ginekologa, aby sprawdzić czy jest owulacja. 🙂 a mam takie pytanie, czy z tych wyników można wywnioskować czy mam jakieś problemy z PCOS? Kiedyś ginekolog mi wspomniał, że jeden jajnik wygląda mu podejrzanie, jakby delikatne PCOS, później się z tego wycofał ale taki znak zapytania w głowie został.

Nie chciałabym Cię w błąd wprowadzic, bo wyniki są w normach, ale mi lekarz z kliniki powiedział, że fsh musi być wyższe od LH a oba te hormony odpowiadają za owulacje więc dobrze byłoby to na spokojnie sprawdzić 😉 zwłaszcza jeśli było jakieś podejrzenie pcos.
Prolaktyna też super.
 
reklama
Nie chciałabym Cię w błąd wprowadzic, bo wyniki są w normach, ale mi lekarz z kliniki powiedział, że fsh musi być wyższe od LH a oba te hormony odpowiadają za owulacje więc dobrze byłoby to na spokojnie sprawdzić 😉 zwłaszcza jeśli było jakieś podejrzenie pcos.
Prolaktyna też super.

Fajnie, dziękuję za pomoc. Postaram się to mimo wszystko skonsultować wyniki z ginekologiem jak tylko będzie wizyta. 🙂 jeszcze raz dziękuję. 🙂
 
Do góry