reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja myślę że po takich wiadomościach to większość ma już dość tego wątku, który w tym momencie jest bezsensowny. Po co dawać niektórym dziewczynom fałszywą nadzieję. Wszyscy tak najeżdżacie na @HeraUnique a tak naprawdę jak macie problem z temperatura to wszystkie do niej lecicie. Ktoś wam powie inaczej niż jest w waszej główce i już obraza majestatu. To forum jak nazwa wskazuje jest ogólne i każdy ma do niego takie samo prawo. Dziewczyny tu patrzą aby rozwiązywać swoje problemy a nie czytać czyjeś komentarze kto tu może być a kto nie 🙉
Ale czy ja ją oznaczałam? Nie. Sama zaczęła dyskusje.

Na to wyglada ze wam również nic nie można powiedzieć bo zaraz obraza majestatu.
 
reklama
O ja tez na stymulowanym bez proga dodatkowego a tak się zastanawiałam, bo większość coś dostaje. A badałaś proga po owu? Bo mi lekarz kazał, ale wyszedł ładny to chyba dalej nic nie da. W środę mam monitoring.
Niestety nie moglam się wyrwać do labo bo mąż pracuje w godzinach kiedy jest otwarte a sama jestem z dwójką maluszkow w domu. Nie chciałam ich ciągnąć ze sobą tym bardziej że u nas śniegu po pachy. Na bete też będzie mi ciężko iść zresztą po ostatnim poronieniu nie widzę sensu bo ładnie rosła mi na początku i nadziei narobila. Poczekam do usg jak się uda zobaczyć dwie kreski :-D
 
Niestety nie moglam się wyrwać do labo bo mąż pracuje w godzinach kiedy jest otwarte a sama jestem z dwójką maluszkow w domu. Nie chciałam ich ciągnąć ze sobą tym bardziej że u nas śniegu po pachy. Na bete też będzie mi ciężko iść zresztą po ostatnim poronieniu nie widzę sensu bo ładnie rosła mi na początku i nadziei narobila. Poczekam do usg jak się uda zobaczyć dwie kreski :-D

Aa rozumiem. Ja wielka zwolenniczką robienia bety akurat też nie jestem. A proga lekarz kazał mi zbadać bo to pierwsza stymulacja i chyba kolejna będzie i bez zastrzyku i bez dupka 😉🤷‍♀️
 
Często Ci się to zdarza jak widać 😅
Serio? Pokaż ☺️ bo z tego co ja wiem, to. Tu dałam się ponieść raz😊 to Ty miała sostatnio jakiś problem z moim wpisem ☺️ lepiej, TO ty masz ostatnio jakiś problem z moją osobą jak widać 😊 ja od tej chwili wykorzystam dostępną opcję "ignoruj" ☺️ życzę powodzenia i zobaczenia 2 kreseczek ☺️
 
No przecież to był Twój wybór żeby utworzyć własny wątek i tam się udzielać 🤦🏻‍♀️
Nie wiem czy ze wszystkim jestem na bieżąco ale to była ogólna decyzja, a nie @HeraUnique. Ona ogarnęła jak zrobić coś czego oczekiwało kilka osób.
Poza tym uważam, że właśnie przez takie sytuacje czasami ciężko się tu pisze.
Ktoś może poczuł się urażony, ok nie wnikam jaki kto ma poziom tolerancji, no ale, żeby pisać, żeby się nie udzielać?
Dziewczyny zluzujcie, forum jest dla starających się, skupmy się na tym, a nie na innych rzeczach 😉
 
Cześć wszystkim. Widzę że tu jakieś sprzeczki [emoji15] szkoda, dajcie spokój i nie denerwujcie się, tak lubię tu wejść i poczytać i nawet raz na dwa dni napisać parę słów, wszystkie tu w tym samym siedzimy. Ja sama bym nie pomyślała ile to nerwów może powodować, ale teraz przez te starania to często chodzę poirytowana...
Ja z jednej strony na pewno tu na otwartym wątku więcej o sobie pisać nie będę, bo czuję potrzebę anonimowości, ale też sama nie wiem czy ja mam siłę dalej się starać.... więc i na zamknięty wątek nie będę się wpychać. Coś czuję, że ta nasza trójeczka to koniec. A tak sobie wyobrażałam wielką wielodzietną rodzinę. Jakoś mi teraz po Nowym Roku takie mocne zwątpienie przyszło. Jeszcze się trochę modlę po cichu, ale nie chcę się nastawiać. Może mi się za parę dni zmieni [emoji14] jak się okres skończy [emoji14] bo póki co humor tragiczny.
Tak przejrzałam szybko i dziś chyba żadnych kreseczek? Więc jutro pewnie będzie wysyp zgodnie z zasadą co drugi dzień [emoji16]
Wszystkiego dobrego dziewczyny i miłego wieczoru
 
reklama
Serio? Pokaż ☺️ bo z tego co ja wiem, to. Tu dałam się ponieść raz😊 to Ty miała sostatnio jakiś problem z moim wpisem ☺️ lepiej, TO ty masz ostatnio jakiś problem z moją osobą jak widać 😊 ja od tej chwili wykorzystam dostępną opcję "ignoruj" ☺️ życzę powodzenia i zobaczenia 2 kreseczek ☺️
Zakończmy ten bezsensowny spór, ja nie życzę Ci źle i Ty mi też nie 😉 Nie kliknę "ignoruj" bo pomimo tego że nie ze wszystkim się z Tobą zgadzam to uważam, że jesteś wartościową osobą i uważam że należą Ci się te II kreski jak nikomu innemu 😉
 
Do góry