reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Kim ty jesteś żeby mówić co ma zostać a co nie? Dużo dziewczyn korzysta z tego wątku więc nie decyduj za większość
Czekaj, czekaj... 🤔 Ja decyduje za większość ale Ty już nie, że mamy stąd znikać? I się nie udzielać? Ciekawe 🤔 to kim Ty jesteś żeby dyktować kto może tu pisać, a kto nie? 🤔
 
Moj cykl po poronieniu trwał 36 dni 🥺 Ostatni cykl był 26 dni i dziś też jestem w 26dc ale przypuszczam że teraz będzie dłuższy bo owu wychodzi z wykresu później o 3 /4 dni niż miesiąc temu.

Dzięki, mój gin kazał brać tylko leki na stymulację owulacji bez dupka czy luteiny, mówił że nie widzi potrzeby 🙈 No więc go slucham choć mam pudło luteiny i dupka w domu, ale owu mam raz w 13 raz w 17dc więc bez monitoringu nie wiedzialabym kiedy brać a wykres robię pierwszy raz teraz.
A Ty nadal z luteiną?

O ja tez na stymulowanym bez proga dodatkowego a tak się zastanawiałam, bo większość coś dostaje. A badałaś proga po owu? Bo mi lekarz kazał, ale wyszedł ładny to chyba dalej nic nie da. W środę mam monitoring.
 
Ja myślę że po takich wiadomościach to większość ma już dość tego wątku, który w tym momencie jest bezsensowny. Po co dawać niektórym dziewczynom fałszywą nadzieję. Wszyscy tak najeżdżacie na @HeraUnique a tak naprawdę jak macie problem z temperatura to wszystkie do niej lecicie. Ktoś wam powie inaczej niż jest w waszej główce i już obraza majestatu. To forum jak nazwa wskazuje jest ogólne i każdy ma do niego takie samo prawo. Dziewczyny tu patrzą aby rozwiązywać swoje problemy a nie czytać czyjeś komentarze kto tu może być a kto nie 🙉
 
reklama
Ja myślę że po takich wiadomościach to większość ma już dość tego wątku, który w tym momencie jest bezsensowny. Po co dawać niektórym dziewczynom fałszywą nadzieję. Wszyscy tak najeżdżacie na @HeraUnique a tak naprawdę jak macie problem z temperatura to wszystkie do niej lecicie. Ktoś wam powie inaczej niż jest w waszej główce i już obraza majestatu. To forum jak nazwa wskazuje jest ogólne i każdy ma do niego takie samo prawo. Dziewczyny tu patrzą aby rozwiązywać swoje problemy a nie czytać czyjeś komentarze kto tu może być a kto nie 🙉
True 🙏🙏🙏🙏🙏 dałam się ponieść☺️ nie do tego ten wątek jest 😊
 
Do góry