reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
W naszym wypadku to 22 cykl starań. Badania oboje wzorowe, owulacje miałam równo w sylwestra, cykle 29 dniowe, wczoraj minął termin @, test negatywny choć w pierwszej ciąży negatywne testy miałam nawet po potwierdzeniu ciąży już u lekarza. Chyba przestałam się łudzić i czekam na @ :( strasznie mi źle z tym ale już straciłam nadzieję że się uda
 
A czy uświadamianie mam okraszac buzkami, brokatem i kwiatkami? Wtedy będzie ok? Bo normalny wpis widzę jest nie na miejscu 🤔
Ja zawsze spokojnie, grzecznie próbowałam uświadamiac... I co za każdym razem słyszałam? Że się WYMĄDRZAM. Że tylko CHODZĘ PO TEMATACH I SIĘ WYMĄDRZAM. Bo nie mam co robić w zyciu. ;) Bo jak napiszę na czym polega cykl i że niemożliwe jest, że plamienie implantacyjne było tydzień temu i beta jest ujemna, ale to i tak ciąża - to jestem chamska, nie znam się, a chodze i się mądrze, bo ktoś tam ma już 25 cykl starań i miał 3 razy in vitro nieudane i wie lepiej niż ja, bo ja ***** wiem i ***** widziałam... No sorry. :( Zawsze starałam się być miła i grzecznie z empatią tłumaczyć i pisać, że to nie ciąża/nie plamienie implantacyjne/za wcześnie na test, a i tak byłam za to jechana. :/ Mam dość i już nawet teraz nie odpisuje w takich wątkach... Zostaną tam same dziewczyny, co piszą że tak, ta zgaga dzien po owulacji to na pewno ciąża!!!!!

Wiekszość z nas, nawet gruboskórnych, pisała rzeczowo i tłumacząc... Ja zawsze tak robiłam. A i tak byłam jechana. I zwyczajnie mam dość. :(

A i czytanie co chwila postów o tym, że ta sama osoba kolejny cykl z rzędu testuje już 6 dni dpo i przeżywa... I nie mozna nic jej nawet napisać, bo wyjdę na najgorszą!!! jest męczące. Ale i te nowe, co piszą, że są 1 dpo i już chca testować. Albo trzy dni dpo. To nie chodzi o to, że ktoś nie ma wiedzy. Ale ja zanim bym zapytala na forum o cokolwiekm, wykazałabym MINIMUM inicjatywy i najpierw poczytała w internecie, żeby nie wyjść na głupca... Po prostu. A jeśli raz bym zatestowała za wczesnie i ktoś by mnie uświadomił, to bym wyciągnęła z tego wnioski, zamiast kolejne cykle robić to samo, a przynajmniej nie przeżywałabym tego na forum ż eola boga jestem 4 dni dpo i to na pewno ciąża, co z tego że dwa poprzednie cykle myslałam to samo i nie była, teraz na pewno jest, jutro idę na bętę! Beta mi wyszła 0.69, a nie 0, wiec to na pewno ciąża, nieważne, że poniżej 5 nie ma ciązy, ale wyszło więcej niż 0, więc jest na pewno!!!! I dobra. Ale jak ja napisze komentarz z empatią i tłumacząc, że na pewno nie - to jestem od razu jechana i żywcem żarta. To ja niwdzę sensu w ogóle się odzywac... Po co? :(
 
W naszym wypadku to 22 cykl starań. Badania oboje wzorowe, owulacje miałam równo w sylwestra, cykle 29 dniowe, wczoraj minął termin @, test negatywny choć w pierwszej ciąży negatywne testy miałam nawet po potwierdzeniu ciąży już u lekarza. Chyba przestałam się łudzić i czekam na @ :( strasznie mi źle z tym ale już straciłam nadzieję że się uda
A miałaś monitoring? Na pewno masz owulację? Drożność jajowodow też mialas? Kurczę... 22 cykle to już naprawde długo przy idealnych wynikach...
 
Wasze zdrowie dziewczyny ❤️
za dwie kreseczki 🥰
8D17A571-E13F-4C17-B20E-50A1ECD8411A.jpeg
 
Stosujecie w tym miesiącu jakieś 'wspomagacze'? Ananas na zagnieżdżenie, olej z wiesiołka na śluz? 🙂 ja w tym miesiącu spróbuję znów z testami owulacyjnymi, ciekawe, czy coś mi pomogą. 🙂słyszałam o testach owulacyjnych w Rossmannie, domowe laboratorium czy coś takiego? Macie doświadczenia? 🙂
 
W naszym wypadku to 22 cykl starań. Badania oboje wzorowe, owulacje miałam równo w sylwestra, cykle 29 dniowe, wczoraj minął termin @, test negatywny choć w pierwszej ciąży negatywne testy miałam nawet po potwierdzeniu ciąży już u lekarza. Chyba przestałam się łudzić i czekam na @ :( strasznie mi źle z tym ale już straciłam nadzieję że się uda
 
reklama
Stosujecie w tym miesiącu jakieś 'wspomagacze'? Ananas na zagnieżdżenie, olej z wiesiołka na śluz? 🙂 ja w tym miesiącu spróbuję znów z testami owulacyjnymi, ciekawe, czy coś mi pomogą. 🙂słyszałam o testach owulacyjnych w Rossmannie, domowe laboratorium czy coś takiego? Macie doświadczenia? 🙂
Kupuje te z Rossmanna i weryfikując z badaniami u gin sprawdzają się
 
Do góry