reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Kto tu z kogo szydzi? Bo się komuś napisze dosadnie, że się nie testuje 2 dni po owulacji? To jest szydzenie? To Ty rzucasz dziwnymi tekstami i tupiesz nóżką jak małe dziecko. I wątpię żeby było tu więcej gimnazjalistek💁‍♀️ serio czasami warto odpuścić 🤙
Od tego jest właśnie to forum żeby dziewczyny uświadamiać, a nie od razu na nie naskakiwać. Nie każdy jest alfą i omegą żeby wszystko wiedzieć. Rozumiem ze każda z nas ma inny charakter/temperament ale może czasami warto wziąć 3 głębokie wdechy przed napisaniem czegokolwiek.
 
Od tego jest właśnie to forum żeby dziewczyny uświadamiać, a nie od razu na nie naskakiwać. Nie każdy jest alfą i omegą żeby wszystko wiedzieć. Rozumiem ze każda z nas ma inny charakter/temperament ale może czasami warto wziąć 3 głębokie wdechy przed napisaniem czegokolwiek.
A czy uświadamianie mam okraszac buzkami, brokatem i kwiatkami? Wtedy będzie ok? Bo normalny wpis widzę jest nie na miejscu 🤔
 
Właśnie dlatego sobie poszłyśmy. Powód stworzenia grupy był znany duuuuuzo wcześniej niż istniała sama grupa. Więc po co w ogóle chciałaś w niej być skoro jesteśmy takie złe?
Akurat Ciebie polubiłam na wątku zamkniętym, bo tam jesteś zupełnie inna (przynajmniej do 30 strony, bo tule zdążyłam przeczytać). Dlatego nie wiem dlaczego tutaj jest tyle jadu 🤷‍♀️
 
Założyłyśmy po to żeby o sobie i swoich historiach opowiadać w gronie osób, które nie są fałszywe i nie dziękują za pomoc, a za 5 sekund każą spadać bo nagle się obraziły [emoji6]
A to nie po to założyłyście osobną grupę bo przecież tu nie możecie być sobą? [emoji848][emoji57]
 
"Połączenie dwóch słów (pasywny i agresywny) oznacza tendencje do przekazywania wrogości w sposób subtelny przy wykorzystywaniu drobnych sugestii, małych uszczypliwości" JA TO TYLKO TU ZOSTAWIĘ 🙂
 
reklama
Do góry