reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Co do łożyska to przepływy musiałaś mieć świetne dzięki tym masażom [emoji16][emoji16]
jak byłam w szpitalu w 34tyg to przyszli ktg robić, położna się pyta gdzie dziecko jest ja wskazuje na brzuch na wysokości żołądka i mówię zawsze tu pupa jest, położna maca i mówi to łożysko, a ja miziałam w ciąży bo myślałam że to pupka mojego dzieciątka [emoji2356], a tyłozgięcie nie jest postrzegane jako problem, kiedyś było i lekarze nie zaznaczają tego jakoś bardzo, ja się dowiedziałam z karteczki dołączonej do usg ile pęcherzyków jakie enometrium i właśnie że tyłozgięcie podkreślone było, wcześniej przez wiele lat nikt mi nic nie mówił.
 
reklama
Mam objawy ciążowe, może tym razem się udało..
Tym razem nie mam żadnych objawów to może właśnie oznacza ciążę..
Skąd ja to znam..? [emoji16][emoji16]
Zajebisty wykres [emoji38]
W pierwszej ciąży miałam łożysko na przedniej ścianie i ruchy słabo czulam, w drugiej było na tylnej ścianie i bardzo mocno czulam ruchy.
U mnie Dziwny spokój, poprzednie dwa cykle brzuch bolal od owulacji, objawy wszystkie były ciąży a teraz nic choć pierwszy cykl mierze temperatury i dziś piękny skok a wykres się do mnie uśmiecha dosłownie :-)
 
W pierwszej ciąży miałam łożysko na przedniej ścianie i ruchy słabo czulam, w drugiej było na tylnej ścianie i bardzo mocno czulam ruchy.
U mnie Dziwny spokój, poprzednie dwa cykle brzuch bolal od owulacji, objawy wszystkie były ciąży a teraz nic choć pierwszy cykl mierze temperatury i dziś piękny skok a wykres się do mnie uśmiecha dosłownie :-)
Ale ładny wykres🧐 Ja mierzę temperaturę w tym cyklu pierwszy raz, zobaczymy co mi wyjdzie, z objawów to bym powiedziała że jestem po owu, ale wg temp i aplikacji to jeszcze nie to🤔
 
Mam objawy ciążowe, może tym razem się udało..
Tym razem nie mam żadnych objawów to może właśnie oznacza ciążę..
Skąd ja to znam..? [emoji16][emoji16]
Zajebisty wykres [emoji38]
Właśnie pisze że Dziwny spokój :-D Nawet nie licze za ile dni będę testować to do mnie nie podobne. Czuje się jakby mi nawet już nie zależało, może po prostu głowa w końcu się przestawila że co ma być to będzie bez spiny 😁
 
Ale ładny wykres🧐 Ja mierzę temperaturę w tym cyklu pierwszy raz, zobaczymy co mi wyjdzie, z objawów to bym powiedziała że jestem po owu, ale wg temp i aplikacji to jeszcze nie to🤔
Dziękuje, jak na początku mi skakał jak wariat to myslalam że coś robię źle ale teraz już jest coraz lepiej. Ten cykl mierze w ustach temu takie różnice w temp, następny cykl mam zamiar w pochwie choć też boje się że go nie uslysze jak będzie pikac że już 🤣 A Ty gdzie mierzysz? Wcześniej uwazalam że to glupota mierzyć te temp a teraz mi się podoba, mój pierwszy cykl kiedy mierze w życiu :-)
 
Hmm a nie 3 miesiące? 🤔 To też wszystko zależy na jaką umowę mnie zatrudnią na początku bo wątpię że dostanę od razu umowę na czas nieokreślony jak mam teraz. I ja też jestem takim człowiekiem, że byłoby mi głupio odrazu poinformować o ciąży w dopiero co nowej pracy 🤦‍♀️ taki ze mnie człowiek "nie uprzykrzacz życia innym" 😅

Wystarczy 30 dni, ale podobno ZUS poniżej 90 dni w nowym miejscu pracy potrafi kontrolę zatrudnienia robić.
 
Cześć dziewczyny :-) Jestem po dwóch poronieniach, wykryto u mnie mutację MTHFR, obecnie biorę leki i staramy się ponownie. Bardzo się cieszę, że mogę tu z Wami popisać, to dla mnie ogromne wsparcie. Planowo okres powinien być za 5 dni...może nie przyjdzie 😉
Witaj i zebys się tu nie musiała zasiedzieć, proszę chwalić się szybko kreskami podwójnymi i sio na wrzesniowe mamy :-)
Ja też jestem po poronieniu ale mam już dwójkę maluszkow i lekarz stwierdził bym nie szukała przyczyny tylko odczekała trzy cykle o brać się do roboty :-) To moj trzeci cykl starań o trzecie bobo :-)
 
reklama
Do góry