reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, tez macie partnerów/mężów których libido jest bliskie 0? Mój mąż już jakiś czas jakby wogole nie interesował się seksem... ja mam o wiele większe libido. Nie mówię o seksie codziennie, ale chociaż 1-2 razy w tygodniu. Jemu pasuje raz na miesiąc albo wogole 😔 i nie mówcie tu o staraniach ze może czuje presję... tak było juz przed staraniami.
 
Witam w tej samej sytuacji 😉 dzisiaj temperatura już naprawdę na niskich, do tego czuję lekkie skurcze, więc okres też już za rogiem 😉 oby tylko dostać dzisiaj tak jak pierwotnie "było w planie" 🙄
Daj znać jeśli przyjdzie lub jeśli nie przyjdzie i będziesz testować 😉 mimo wszystko trzymam kciuki żeby to była ciąża ✊ któreś z Nas musi się udać w tym tygodniu 😅
 
Dziewczyny, tez macie partnerów/mężów których libido jest bliskie 0? Mój mąż już jakiś czas jakby wogole nie interesował się seksem... ja mam o wiele większe libido. Nie mówię o seksie codziennie, ale chociaż 1-2 razy w tygodniu. Jemu pasuje raz na miesiąc albo wogole 😔 i nie mówcie tu o staraniach ze może czuje presję... tak było juz przed staraniami.
Kup MACE w proszku i dodawaj do posiłków ;) mojemu mężowi znacząco wzrosło libido :)
 
Dziękuje, jak na początku mi skakał jak wariat to myslalam że coś robię źle ale teraz już jest coraz lepiej. Ten cykl mierze w ustach temu takie różnice w temp, następny cykl mam zamiar w pochwie choć też boje się że go nie uslysze jak będzie pikac że już 🤣 A Ty gdzie mierzysz? Wcześniej uwazalam że to glupota mierzyć te temp a teraz mi się podoba, mój pierwszy cykl kiedy mierze w życiu :-)
Mierzę w ustach, bo moja córka przybiega rano do nas do łóżka i mnie wtedy budzi🙂 w pochwie odpada. Mój wykres na razie góry i doliny. Ale jutro mam ginekologa, to się okaże czy jestem przed owulacja czy po👍
 
Dziewczyny, tez macie partnerów/mężów których libido jest bliskie 0? Mój mąż już jakiś czas jakby wogole nie interesował się seksem... ja mam o wiele większe libido. Nie mówię o seksie codziennie, ale chociaż 1-2 razy w tygodniu. Jemu pasuje raz na miesiąc albo wogole 😔 i nie mówcie tu o staraniach ze może czuje presję... tak było juz przed staraniami.
A rozmawialiście kiedyś o tym? Mówił dlaczego tak jest? Mój mąż zawsze miał bardzo wysokie libido, spadło mu tak z 2 lata temu kiedy miał problemy w pracy i chorował na nerwicę z początkami depresji, kiedy się wyleczył libido wróciło ale już nie takie wysokie jak przed chorobą. My w miesiącu kochamy się tak max 12 razy, ale są też takie miesiące kiedy 6 i to też jest ok 😉
 
A rozmawialiście kiedyś o tym? Mówił dlaczego tak jest? Mój mąż zawsze miał bardzo wysokie libido, spadło mu tak z 2 lata temu kiedy miał problemy w pracy i chorował na nerwicę z początkami depresji, kiedy się wyleczył libido wróciło ale już nie takie wysokie jak przed chorobą. My w miesiącu kochamy się tak max 12 razy, ale są też takie miesiące kiedy 6 i to też jest ok 😉
Tak , rozmawialiśmy już kilka razy o tym i zawsze mówi, ze nie wie dlaczego, ze po prostu mu się nie chce. Stresującej pracy nie ma, wiec to odpada. Ogólnie jest w porządku, śmieje się i jest zadowolony, ale coś jednak jest nie tak.
 
reklama
Kup MACE w proszku i dodawaj do posiłków ;) mojemu mężowi znacząco wzrosło libido :)
Wątpię ze będzie chciał brać jakieś specyfiki, "bo jak to, przecież on jest facetem i nie potrzebuje wspomagaczy" 🤦‍♀️ A ja nie będę po cichaczu mu czegoś dodawała skoro nie chce, bo mnie jeszcze kiedyś przyłapie i będzie 🤣🙈
 
Do góry