reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Byłam dziś znowu na USG, jedno jajko przestało rosnąć, a drugie ma już 24 mm, endometrium 10, jutro( znaczy dzisiaj bo już 1:20 ) wypada owulacja, tak przewiduje ginka to bardzo możliwe, chociaż mój kalendarzyk podpowiada że owulacja była wczoraj. Dziś mam 16 dzień cyklu. Zobaczymy kiedy będzie @ kazała w 16dc i 17dc działać. Powiedziała mi też że jeśli jajko nie pęknie to w lutym powtórzymy procedurę, ale dodamy zastrzyk na pęknięcie. Jakby nie mogła tego zrobić teraz) proszę was o modlitwę w naszej intencji.
 
Wystarczy 30 dni, ale podobno ZUS poniżej 90 dni w nowym miejscu pracy potrafi kontrolę zatrudnienia robić.
Teraz jest najlepszy czas nie chodzą tak po domach i nie kontrolują 😁 zakład pracy musi mieć dokumenty ładnie przygotowane. Jak ktoś przechodzi z pracy do pracy mogą pocałować, zwłaszcza jak jest zmiana miejsca zamieszkania. Co się dziwić że kontrolują, najpierw kobieta nie pracuje, a jak zachodzi w ciążę nagle do pracy się zachciało iść, nie na odwrót że idzie do pracy a potem zachodzi. I jeszcze wysokie podstawy sobie zrobią to i kontrolę lecą jak pszczoły do miodu 😉
 
Jaki człowiek jest głupi, W nocy miałam sen o bolących piersiach, zwijałam się z bólu, miałam je jakieś dziwne, nie chciejcie wiedzieć jakie 😂 okazało się, że to od ciąży, Rano faktycznie budzę się z bólem sutka no i mam przyczynę 😂 spałam na guziku od pidżamy, ja p.
Widzę, że rozbawiłam na początek dnia, oby tak do końca dnia, tygodnia ....
 
Cześć dziewczyny, miłego dnia dla Was ☺️ ja dzisiaj obudziłam się z bólem okresowym, biodra i brzuch bolą bardzo...@ jest tuż za rogiem, czuję to 🤦‍♀️😔
Następny miesiąc będzie nasz 😊❤️ ja też czekam na okres na razie żadnych objawów oprócz wzdętego brzucha i dziwnego śluzu, dzisiaj 30 dc u mnie ❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny, miłego dnia dla Was ☺️ ja dzisiaj obudziłam się z bólem okresowym, biodra i brzuch bolą bardzo...@ jest tuż za rogiem, czuję to 🤦‍♀️😔
Witam w tej samej sytuacji 😉 dzisiaj temperatura już naprawdę na niskich, do tego czuję lekkie skurcze, więc okres też już za rogiem 😉 oby tylko dostać dzisiaj tak jak pierwotnie "było w planie" 🙄
 
Do góry