reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak jak Zuza napisała - musisz przekręcić telefon o 90 st i z powrotem przekręcić i już pojawia się suwak [emoji1] ta galeria wykresów lubi wariować.
Nie dziala [emoji51]
Screenshot_20210111-200708_OvuFriend.jpeg
 
reklama
Ja dopiero teraz w okresie owulacji więc na razie intensywnie działamy , ciekawe co przyniesie końcówka stycznia [emoji13] co prawda nie mierzę temperatury, nie badam szyjki, ale z wcześniejszym monitoringiem zgadzały mi się objawy, śluz i samopoczucie więc jadę na czuja [emoji38][emoji16] jak Bóg da [emoji6] chociaż z moim tyłozgięcie i słabymi wynikami męża powinnam wszystko sprawdzać aby wbić się w moment, ale liczę na to że głupi to ma szczęście [emoji16][emoji16]
Wczoraj 30 min miednica na łóżku, głowa na podłodze [emoji23][emoji23] dziewczyny z tylozgieciem też aż tak szalejecie? [emoji126]
Teoretycznie też powinnam się testować w te dni, ale jakoś spisuję ten cykl na straty... aplikacja wskazała owulację 6 stycznia i tak też czułam, ale śluz jak na owulację pojawił się też od 9-10 stycznia i wtedy również rozłożyło mnie zapalenie zatok... @ ma się pojawić 21.01, znając życie przestawi się o kilka dni :/ żałuję, że nie mierzyłam temperatur, miałabym już jakiś obraz sytuacji :(
 
Ja dopiero teraz w okresie owulacji więc na razie intensywnie działamy , ciekawe co przyniesie końcówka stycznia [emoji13] co prawda nie mierzę temperatury, nie badam szyjki, ale z wcześniejszym monitoringiem zgadzały mi się objawy, śluz i samopoczucie więc jadę na czuja [emoji38][emoji16] jak Bóg da [emoji6] chociaż z moim tyłozgięcie i słabymi wynikami męża powinnam wszystko sprawdzać aby wbić się w moment, ale liczę na to że głupi to ma szczęście [emoji16][emoji16]
Wczoraj 30 min miednica na łóżku, głowa na podłodze [emoji23][emoji23] dziewczyny z tylozgieciem też aż tak szalejecie? [emoji126]
o boziu ja aż tak sie nie wyginam, a może powinnam, ja czasami nogi na zagłówek albo ścianę
 
reklama
Do góry