reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Też tak mi się wydaje. Zaaplikuje sobie jakiś gripex dziś i zobaczymy. Byliśmy z H. chorzy od sylwestra, ale teraz to już było wszystko ok. Nie pozostaje mi nic innego jak obserwować dalej
Gripexu nie warto przy takiej temperaturze, lepiej tak jak już ktoś pisał owoce, miod, porządny obiadek [emoji16] i odpoczynek [emoji16]
 
Dzień dobry, u mnie 8 DC i taki rowniutki wykres póki co, że aż się pochwalę 😊
We wtorek gin i mam nadzieję, że coś na tych moich jajosach znajdzie ciekawego poza jakaś patologią 😅
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-01-10-11-51-29-510_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_2021-01-10-11-51-29-510_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    146,1 KB · Wyświetleń: 63
Mój wykres jest dziwny, liczylam na spektakularny skok temp po owu a tu coś takiego. Ciekawe czy była wogole owulacja, wg testów i śluzu tak ale temp coś na niskim poziomie.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-01-10-12-30-51-909_pl.ovufriend.app.jpg
    Screenshot_2021-01-10-12-30-51-909_pl.ovufriend.app.jpg
    162,4 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Do góry