reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny, miłego dnia Wam życzę 😉
Wcześniej było o skoku temp w górę, to ja zapytam w drugą stronę @HeraUnique, od wczoraj temp mi leci w dół, dzisiaj to nawet gwałtowanie 😅 aż się zastanawiam czy na pewno dobrze zmierzyłam. Też miewasz tak duże spadki? Mniej więcej ile przed okresem temp zaczyna spadać?
Screenshot_2021-01-10-10-50-59-248_org.iggymedia.periodtracker.jpg
 
Cześć dziewczyny, miłego dnia Wam życzę 😉
Wcześniej było o skoku temp w górę, to ja zapytam w drugą stronę @HeraUnique, od wczoraj temp mi leci w dół, dzisiaj to nawet gwałtowanie 😅 aż się zastanawiam czy na pewno dobrze zmierzyłam. Też miewasz tak duże spadki? Mniej więcej ile przed okresem temp zaczyna spadać?Zobacz załącznik 1224842
Miewam 😉 a spada różnie ☺️ czasami przed, czasami w trakcie, a czasami po 😉 tu akurat w moim przypadku nie ma reguły 😉
 
Ktoś ma pomysl z czego mogą wynikać tak wysokie temperatury przed owu? Poprzedni cykl na poziomie 36,2 do 36,5 przed owu, a po ledwo 36,8.
Nie pije alkoholu, zmieniłam dawke euthyroxu, ale biorę do po mierzeniu i nawet nie wiem czy to może mieć wpływ.. Od tego cyklu biorę ovarin. Na owu jest jeszcze za wcześnie chociaż szkoda takiego ładnego skoku [emoji1787]
Jedyne co to boli mnie gardło, ale czy to ma coś wspólnego?
@HeraUnique możesz podpowiedzieć co jeszcze może mieć na to wpływ? Zobacz załącznik 1224786
Być może przez Ovarin owulacja była wcześniej, bo on jest na regulacje cyklu [emoji848]
 
Miewam 😉 a spada różnie ☺️ czasami przed, czasami w trakcie, a czasami po 😉 tu akurat w moim przypadku nie ma reguły 😉
A już myślałam, że "przewidzę" okres 😅 bo wg wcześniejszych cykli powinnam dostać we wtorek, wg temperatur, apki przeniosły pierwszy dzień na czwartek. Jak już mam dostać to wolałabym ten wtorek, no ale skoro bywa różnie to pozostaje czekać 😊 dzięki 😉
 
Ja bym obstawiała jakieś przeziębienie [emoji19]
Ktoś ma pomysl z czego mogą wynikać tak wysokie temperatury przed owu? Poprzedni cykl na poziomie 36,2 do 36,5 przed owu, a po ledwo 36,8.
Nie pije alkoholu, zmieniłam dawke euthyroxu, ale biorę do po mierzeniu i nawet nie wiem czy to może mieć wpływ.. Od tego cyklu biorę ovarin. Na owu jest jeszcze za wcześnie chociaż szkoda takiego ładnego skoku [emoji1787]
Jedyne co to boli mnie gardło, ale czy to ma coś wspólnego?
@HeraUnique możesz podpowiedzieć co jeszcze może mieć na to wpływ? Zobacz załącznik 1224786
 
reklama
Do góry