reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

No własnie czuję się całkiem spoko, to gardło tylko mnie boli ale ogólnie temperatura ciała to 35,9 [emoji1787] mierzona na czole[emoji2272] kontuzja kolana mnie dopadła może to to [emoji848] już nie wiem czego jeszcze mam się doszukać [emoji1787]
Cykl na wyższych to żadna niespodzianka dla mnie, bo czasami tak mam [emoji6] trzeba pamiętać, że każdy cykl rządzi się swoimi prawami. Ale ten skok [emoji33] czujesz się ok? Bo mi to wygląda jakby coś Cię łapało lub to jednorazowy wyskok i jutro będzie już ok [emoji3526]
 
reklama
No własnie czuję się całkiem spoko, to gardło tylko mnie boli ale ogólnie temperatura ciała to 35,9 [emoji1787] mierzona na czole[emoji2272] kontuzja kolana mnie dopadła może to to [emoji848] już nie wiem czego jeszcze mam się doszukać [emoji1787]
Może ten euthyrox? Ale nie wypowiem się w jego temacie bo nie znam zupełnie 😉
Obserwuj, zobacz jutro ☺️ ja mam czasami jednorazowy skok w 1 fazie 😉 choć Twój jets ogromny 😅
 
Dziewczyny mam pytanie takie z kategorii trochę głupich ale jak to jest u Was z bólem piersi przed @? Kiedy ustępuje? Zawsze tak samo czy zdarzają się odchyly?
U mnie zaczyna się czasem zaraz po owu, czasem kilka dni przed @. Ponieważ mam duże piersi, strasznie mnie to meczy bo nawet spać na boku nie mogę ;( kończy się w 1 lub 2 dniu @.
 
Witajcie, czytałam trochę widze ze dużo was bierze inofen. Trochę siedziałam nad tego typu suplami i z moich obserwacji wynika, że proovulin ma najwięcej mio inozytolu. Bierze się go tylko 1raz dziennie, więc napewno bardziej się opłaca niż inofen.
A apropo ziół ojca sroki nr 3 - ma lub miała ktoras z nimi jakieś doświadczenie? :)
Mi ginka przepisała Infolic ale akurat nie było w aptece, tylko tańszy zamiennik Inofem wiec wzielam
 
To drugi dzień jak jest taka podwyższona. Wczoraj 37,1 a teraz 37,53 [emoji848][emoji2296] zobaczymy jutro [emoji16]
Może ten euthyrox? Ale nie wypowiem się w jego temacie bo nie znam zupełnie [emoji6]
Obserwuj, zobacz jutro [emoji3526] ja mam czasami jednorazowy skok w 1 fazie [emoji6] choć Twój jets ogromny [emoji28]
 
Dzien dobry dziewczyny ja ostatnio dużo czytałam o Inofem, Oviarin czy Inofolic trafiłam na ten artykuł który nie sponsoruje żadnego specyfiku ale.mowi że najlepiej brać Myo i Chiro inozytol w stosunku 40:1 tam są tabelki tych specyfików, które tak mają
 
Cześć dziewczyny, od kilku dni (a może i juz wyszedł tydzień 🤣) nadrabiam zaległości i dopiero udało mi się dotrzeć do końca!
Więc powinnam już być na bieżąco hehe!
Trzymam za wszystkie z Was kciuki za dwie kreseczki 😊

Słuchajcie, zaczęłam 2ds obecnie 11dc (poprzedni cykl 30dni) więc tak naprawdę to dopiero początek ale od wczoraj potwornie mnie boli jedna pierś. Czy to może mieć związek ze zbliżającą się owulacją? Nigdy ale to nigdy mnie piersi nie bolały, dopiero od odstawienia leków w poprzednim cyklu miałam dziwne bóle i raz na jakiś czas piersi mi puchły w oczach. Teraz powtórka z rozrywki, wczoraj taki ból, że ledwo ręką mogłam ruszyć, to jest taki ból ciągnący od pachy do piersi. Nie wiem co o tym sądzić. Myślałam, że to może już jakiś guz ale nic nie wyczuwam. Czy ten ból może świadczyć o okresie okołoowulacyjnum albo po prostu mogą występować takie bóle po odstawieniu hormonów?
 
Właśnie nie wiem z którego jajnika mam akurat owulacje, kłucie to dla mnie żaden wyznacznik.. dwa cykle temu miałam lewy na 100%,bo byłam u gina, w poprzednim więc myślałam, że z prawego.
Lewy mam trochę "zakręcony" jak określił gin. i zawsze czuję nieprzyjemny ból jak bada mnie tam po lewej stronie.
Chyba pod koniec tygodnia pojdę na wizytę zobaczyć jak tam z tą owulacją w tym miesiącu.
Najlepiej to i to 😉

Trzymam kciuki i życzę powodzenia 🙂

No właśnie wydawało mi się że u mnie tak było raz jeden raz drugi. Ale dwa ostatnie cykle mam owu z prawego.
A jak jest u Ciebie?

Dziękuję 😘 oby tak było 😀
 
Wiesz co ja mam 38 lat i zaczęliśmy się w zeszłym miesiącu starać...i nic...myślisz że nie czekać tylko od razu do lekarza iść?
Najgorsze co teraz robisz to zle nastawienie i, że musi się udać za 1 razem. Każda z nas to przechodziła. Uznaj ten cykl za obserwacje, zacznij mierzyć temp, zrób testy 😘
Ja mam 40lat w grudniu poroniłam ale jak tylko lekarz pozwoli walczę dalej najszybciej jak to możliwe 😘😘😘
 
reklama
Do góry