reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny mam pytanie takie z kategorii trochę głupich ale jak to jest u Was z bólem piersi przed @? Kiedy ustępuje? Zawsze tak samo czy zdarzają się odchyly?
Nie dość, że różnie zaczynają boleć i przestają, to dodatkowo różnie bolą 😅 czasami całe, a czasami od środka, czasami same sutki, innym razem z boku itd itd itd 😉
 
reklama
@BalbinaKwiat a czemu ty nie śpisz? ja będę tego żałować jutro mój dzidzi się wyśpi i ganiaj cały dzień i bądź kreatywna mamą. Dzisiaj wykminił że krzesła się przecież przesuwają i można się wspinać na nie, ani chwili juz nie mogę spuścic oka z niego
 
Przed ciążą miałam i to raczej zawsze podobnie wyglądało, ustepowal z początkiem @. Po ciąży nie wiem co to ból piersi czy uczucie pełnych piersi zarówno przy owulacji jak i przed @.
Dziękuję za odpowiedź [emoji4] u mnie zawsze przestawaly boleć piersi i za chwilę dostawałam @. Dzisiaj przyszła małpa a piersi bolą jeszcze bardziej i martwię się że coś jest nie tak i może w ten sposób organizm daje znać o chorobie... albo pogadam w paranoję [emoji2356]
 
Nie dość, że różnie zaczynają boleć i przestają, to dodatkowo różnie bolą [emoji28] czasami całe, a czasami od środka, czasami same sutki, innym razem z boku itd itd itd [emoji6]
U siebie też to zauważyłam, zdarza się że czasami nawet nie bolą [emoji16] jednak jeśli już bolaly to ból ustepowal a za chwilę przychodził @ i to był poniekąd znak że nadchodzi. A dzisiaj pomimo 1dc bolą jeszcze bardziej. Czy to normalne? Brakuje mi jeszcze problemów z piersiami [emoji2356]
 
Chyba nie czytałaś ulotki?[emoji16][emoji16] Ja jak przeczytałam przed wzięciem tabletek to wydawało mi się że pewnie umrę zanim wybiorę je do końca [emoji23] tam są min udary, wady zastawek, nowotwory i wiele innych takich o których człowiek wolałby nie wiedzieć w trakcie brania [emoji85][emoji85] w dodatku jest to tak napisane, że pojawiają się one najczęściej przy dawkach i częstotliwości brania stosowanych przy zatrzymaniu laktacji. Teraz nie pamiętam ale chyba w ulotce było napisane że te tabletki spowodowały 1\nie pamiętam ile zgonów przy zatrzymaniu laktacji[emoji85][emoji85] ja tam byłam spanikowana [emoji16][emoji16] o tych odległych skutkach nic Ci nie napiszę bo już nie pamiętam, a dla własnego spokoju już nie chce zaglądać do tej ulotki [emoji6]
a jakie skutki może zostawić?
ja też to brałam na zatrzymanie laktacji po straconej ciąży ale czułam się jakby mi ktoś w głowę walną byłam nie do życia odstawiłam laktacja znowu ruszyła i lekarz znowu kazał brać ten lek to masakra dla mnie był
 
Dzisiaj była u mnie moja mama i mojego słodziaka miałam z głowy, mogłam ogarnąć dom i tak ogarnialam, że teraz dopiero mam chwilę dla siebie [emoji16] no i oczywiście wciagnelyscie mnie [emoji38] nawiasem dodam że u nas mały właśnie zmaga się z ząbkowaniem [emoji1][emoji1] właśnie coś się przebudza także ja uciekam [emoji4] owocnej nocy wszystkim [emoji8]
@BalbinaKwiat a czemu ty nie śpisz? ja będę tego żałować jutro mój dzidzi się wyśpi i ganiaj cały dzień i bądź kreatywna mamą. Dzisiaj wykminił że krzesła się przecież przesuwają i można się wspinać na nie, ani chwili juz nie mogę spuścic oka z niego
 
Chyba nie czytałaś ulotki?[emoji16][emoji16] Ja jak przeczytałam przed wzięciem tabletek to wydawało mi się że pewnie umrę zanim wybiorę je do końca [emoji23] tam są min udary, wady zastawek, nowotwory i wiele innych takich o których człowiek wolałby nie wiedzieć w trakcie brania [emoji85][emoji85] w dodatku jest to tak napisane, że pojawiają się one najczęściej przy dawkach i częstotliwości brania stosowanych przy zatrzymaniu laktacji. Teraz nie pamiętam ale chyba w ulotce było napisane że te tabletki spowodowały 1\nie pamiętam ile zgonów przy zatrzymaniu laktacji[emoji85][emoji85] ja tam byłam spanikowana [emoji16][emoji16] o tych odległych skutkach nic Ci nie napiszę bo już nie pamiętam, a dla własnego spokoju już nie chce zaglądać do tej ulotki [emoji6]
no chyba nie czytałam może i lepiej bo do tej pory bym się doszukiwała 😉
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź [emoji4] u mnie zawsze przestawaly boleć piersi i za chwilę dostawałam @. Dzisiaj przyszła małpa a piersi bolą jeszcze bardziej i martwię się że coś jest nie tak i może w ten sposób organizm daje znać o chorobie... albo pogadam w paranoję [emoji2356]
Oczywiście każdy organizm jest inny, ale podam Ci mój przykład: czasem piersi bolały mnie bardziej, czasem mniej, ale ZAWSZE ból piersi mijał wraz z wystąpieniem okresu. W marcu ubiegłego roku 7 dni po wystąpieniu krwawienia cycki nadal mnie napieprzały, więc tchnęło mnie by siknąć na test a tam dwie grube krechy. Na drugi dzień beta 900, 3 dni później beta 200. To moja historia, u Ciebie może być inaczej, ale mnie właśnie ten ból piersi bardzo zastanawiał. Oby u Ciebie wszystko było ok!
 
Do góry