reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Mój gin zasugerował nam zmianę pozycji.. mam tyłozgięcie (na pewno źle napiszę bo zawsze mi się pierniczy jak jest prawidłowo [emoji85][emoji85] ja mam w każdym razie odwrotnie). Mówił że poleca pozycję w których partnerka jest brzuchem do materaca tzn różne odmiany żeby było ciekawiej [emoji16] a po kazał leżeć na brzuchu [emoji38] nie wiem czy to ma w ogóle podłoże naukowe czy to rady od szamana, ale nam się udało [emoji28] mój mąż stwierdził że jak będzie trzeba to po stosunku będzie trzymał mnie za nogi głową w dół [emoji16][emoji16]
u mnie tak samo. Nasienie w porządku, u mnie w porządku, a ciąży jak nie było tak nie ma[emoji2368]
 
reklama
Ja po infekcji niepotwierdzonej więc moglo to nie być to (ale objawy pasowały idealni) dostałam pierwszy raz w życiu mega zaburzeń w cyklu, zawsze miałam wszystko idealni, sporadycznie odchyl do tygodnia jak jakieś wydarzenia życiowe stresujące. Rozpieprzyl się cały cykl, @ 14 dni dopiero zatrzymana syntetycznym progesteronem, gdzie nigdy nie miałam dłużej niż 7 dni. Najlepsze jest to że 14 dnia nie było ani widu ani slychu końca krwawienia.. a wręcz zwiększało się.
Wczoraj czytałam artykuł o zgłaszanych problemach z cyklami owulacjami ze zmianami w PMS że kobiety nagle dostają okresu a są po menopauzie, że mimo brania tabletek też się wszystko rozjeżdża i w tej dużej mierze przyczyną u przebadanych kobiet, które zgłaszały zmiany których do tej pory nie bylo chorowały na covida. Badają obecnie jakie jeszcze zmiany w naszych organizmach sieje covid.
 
Dziewczyny mam pytanie takie z kategorii trochę głupich ale jak to jest u Was z bólem piersi przed @? Kiedy ustępuje? Zawsze tak samo czy zdarzają się odchyly?
 
Po cichu liczę na to że właśnie tym razem będę w ciąży ogródek przekopywać, zajmować się małym a w wolnej chwili rozkręce jakiś biznes [emoji38][emoji38] no ale zobaczymy, już przekonałam się że ja swoje, a życie/los/Bóg swoje [emoji23] i ja to chyba najmniej mam do gadania [emoji6] ogólnie to plan masz fajny. Dobrze że masz armię wsparcia w rodzinie i dobrego lekarza, reszta jakoś się poukłada [emoji6]
@BalbinaKwiat
Plan mam taki ponieważ mieszkam w uk.i żadnej ciąży juz nie będę tu prowadzić to robię prywatnie usg około 7tyg jak wszystko okej spadam do PL do mojego cudotwórcy lekarza ze Szczecina tam już ruszy wszystko czekanie na prenatalne zapewne 14tyd szpital 15tydz szew okrezny, moje słodkie "dzidzi" jak on o sobie mówi zostanie z babcia, ciocia, prababcia i dziadkiem na zmianę, mąż będzie starał się być co 3m-ce pewnie. Plan musi być[emoji23] kiedyś w radiu usłyszałam "chcesz rozśmieszyć Boga powiedz mu o swoich planch" także zobaczymy co z tego wyjdzie.
A może.u ciebie będzie całkiem inaczej teraz co.ciaza to inna.
 
Ja to brałam przez dwa dni [emoji31] musiałam szybko zatrzymać laktację i niestety nie było innego wyjścia.. do dzisiaj zastanawiam się jakie niepożądane skutki zostawiła ta dawka w moim organiźmie..[emoji17] o cyklicznym braniu nie mam pojęcia.
a jakie skutki może zostawić?
ja też to brałam na zatrzymanie laktacji po straconej ciąży ale czułam się jakby mi ktoś w głowę walną byłam nie do życia odstawiłam laktacja znowu ruszyła i lekarz znowu kazał brać ten lek to masakra dla mnie był
 
Mój gin zasugerował nam zmianę pozycji.. mam tyłozgięcie (na pewno źle napiszę bo zawsze mi się pierniczy jak jest prawidłowo [emoji85][emoji85] ja mam w każdym razie odwrotnie). Mówił że poleca pozycję w których partnerka jest brzuchem do materaca tzn różne odmiany żeby było ciekawiej [emoji16] a po kazał leżeć na brzuchu [emoji38] nie wiem czy to ma w ogóle podłoże naukowe czy to rady od szamana, ale nam się udało [emoji28] mój mąż stwierdził że jak będzie trzeba to po stosunku będzie trzymał mnie za nogi głową w dół [emoji16][emoji16]
Też słyszałam, że przy tyłozgięciu polecana jest taka pozycja, ale czy ma to uzasadnienie.... 🤷‍♀️
 
Przed ciążą miałam i to raczej zawsze podobnie wyglądało, ustepowal z początkiem @. Po ciąży nie wiem co to ból piersi czy uczucie pełnych piersi zarówno przy owulacji jak i przed @.
Dziewczyny mam pytanie takie z kategorii trochę głupich ale jak to jest u Was z bólem piersi przed @? Kiedy ustępuje? Zawsze tak samo czy zdarzają się odchyly?
 
reklama
Też słyszałam, że przy tyłozgięciu polecana jest taka pozycja, ale czy ma to uzasadnienie.... 🤷‍♀️
ma, ja tez mam tyłozgięcie najlepsza pozycja ty tyłem na łokciach i kolanach i nogi do góry później, przy tyłozgięciu szyjkę w.dniach płodnych mamy na dole a nie na górze jak przy przodozgieciu, plemniki maja dłuższą drogę u nas chyba czy jakoś tak
 
Do góry